بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها مرحله اول | کسب و کار مستقل چقدر از تغییر میترسید؟ تجربه ای داشته اید؟ پاسخ به: چقدر از تغییر میترسید؟ تجربه ای داشته اید؟

عالیه
مشارکت کننده

این مطلبی بود که من امروز توی یوتیوب براتون کامنت گذاشته بودم.

یکی از موانع و دلایل اصلی ترس های من خونواده م هستن و اکثر مواقع بخاطر پنهان کاری از اون ها مجبور شدم خیلی به خودم سختی بدم و انرژی و هزینه زیادی رو بابتش صرف کنم. و فکر می کنم ریشه در کودکیم داره این مسئله. مادرم یتیم بزرگ شدن و خودشون با کارکردن و با سختی و فقر خرج خودشون رو با قالی بافی و… تامین کردن به همین خاطر خیلی کمال گرا هستن و هرکاری رو سعی می کنن به بهترین وجه انحام بدن. من هم دختر اول هستم و از همون ابتدایی کیک پختن رو شروع کردم وقتایی که چیز جدیدی رو امتحان می کردم و خراب می شد خیلی ناراحت میشدم و مامانم میگفت کاش از همون قبلیا که بلدی درست می کردی که اینجوری ناراحت نشی و خراب نشه. همین ها شروع پنهانکاری هام بود. هر وقت مامانم از خونه بیرون میرفت کیک جدید امتحان می کردم که اگه خراب هم شد سریع جمعش کنم و نفهمه وسرزنشی هم نشنوم. هنوز هم که هنوزه ترس از اون سرزنش شدن باعث میشه از خونواده م پنهان کنم و همیشه ترس این که فلان کار جدید رو شروع کنم و اونا بفهمن چه واکنشی نشون میدن من رو از حرکت باز می داره. نه این که آدم های بد یا بازدارنده ای باشن. برعکس توی فامیل از همه بیشتر به من آزادی دادن و حامیم بودن که من الان چندین ساله خودم به تنهایی یه شهر دیگه زندگی می کنم.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است