بایگانی‌ها

لیدرمارکتر انجمن ها اخبار سایت و دوره، پیشنهادات و انتقادات مرحله اول را چگونه دیدید؟ به اندازه ای که توقع داشتید مفید بود؟

آخرین بروزرسانی توسط سعید کاظمی 1 سال، 7 ماه پیش
‏‫11 صدا
21 پاسخ
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #234207
   فرشید رمضانی
   مدیرکل
   امتیاز: 23,726,134

   ضمن قدردانی از همراهیتان ممنونم میشوم حالا که مرحله اول را به اتمام رسانده ایم، دیدگاه خودتون را در اینباره بفرمایید تا من بتوانم با توجه به آنها در بهبود ادامه کار تلاش کنم.

  • #234233
   bahmansh
   مشارکت کننده
   امتیاز: 9,705

   خب مرحله اول که عالی بود
   شاید خیلی از نکاتش رو میدونستیم حتی خیلیامون هم میدونستیم ولی لااقل دوتا نکته به ذهن من میرسه که از این دو منظر متفاوت بود و عالی
   1) هیچ یک از دانسته هایی که تا اینجای کار فراگرفتم به این شکل منسجم و دنبال هم نبود.
   2) نکات و ریزبینی هایی در اون وجود داشت که شاید کمترجایی از این نکات میشد خوند یا بهش پی برد و در کنار این انسجام مطالب خیلی عالی شد. این نکات از تجارب شما بود و همفکری بچه ها کمک شایانی هم به جا افتادنش کرد.

   شاید تنها نکته ش برای من این بود که با اشتیاق دوست داشتم یه کم تندتر پیش بریم که خب به جاش کند ولی درست پیش رفتیم.
   ممنون

   • #234249
    فرشید رمضانی
    مدیرکل
    امتیاز: 23,726,134

    ممنون از نظر لطفتون.
    واقعا دوستان و بچه ها و قطعا خود شما خیلی به پیشرفت کار کمک کردید و من تونستم با مشارکت شما بیشتر منظورمو برسونم.
    موافقم که یک مقدار کند پیش رفتیم، در برخی موارد ملاحظاتی وجود داشت که مجبور شدم همه جمع را به شکل میانگین در نظر بگیرم. در برخی دیگر به دلیل تسلط و مشارکت دوستان، باید مطالب را ویرایش میکردم و در برخی موارد هم فقط کوتاهی از من بوده که عذرخواهی میکنم. تجربه چنین دوره ای که دوستاان با هر سطحی در آن شرکت کنند ولی همه با هر نوع بیزینسی اینقدر مسئولانه آنرا دنبال کنند را به شکل آنلاین نداشتم.
    باز هم ممنون.

  • #234258
   سعید کاظمی
   مشارکت کننده
   امتیاز: 4,633,500

   سلام اقا فرشید ، اول تشکر کنم واقعا عالی بود .چند بار تو بخشهای مختلف سایت هم گفتم . ایکاش این دوره را در ۲۱سال پیش که وارد دنیای کسب و کار شده بودم . گذرونده بودم . امروز یک دوست جوانی از من پرسید .برای راه اندازی یک کسب و کار از کجا شروع کنم . بهش گفتم اول از آموزش شروع کن . گفتم مگر خوندن و نوشتن را با کمک معلم و با خط و نقطه همه ما شروع نکردیم . کسب و کار و بیزینس هم معلم و اموزگار نیاز داره . مفاهیم چون با تجربیات وداستانهای واقعی از کسب و کار شما همراه بود . خیلی خیلی مفید بود . تو دنیای مجازی افرادی را بعضا به عنوان کوچ ،منتور و مشاور می بینیم . که حتی یک مو هم در راه انداری یک سایت،پیج و شغل آزاد یا کار افرینی سفید نکردن . شاید مدارک دانشگاهی مرتبط با موضوع را گرفتن . اما دنیای واقعیت به قول شما دانشگاه مدرسه ،دانشگاه خیابان ، دانشگاه کسب وکار ،دانشگاه خانواده خیلی بیشتر از کتب دانشگاهی نیاز داره .. بی صبرانه منتظر ادامه دوره هستم .

   • #234269
    فرشید رمضانی
    مدیرکل
    امتیاز: 23,726,134

    سلام سعید خان.
    خیلی ممنونم از بزرگواریت و نظر لطفی که داری.
    خب هینطوریه دیگه، هممون وقتی جوونتریم یکم عجله داریم و از مشکلات راه خبرنداریم. فکر میکنیم کسب و کار فقط یه چیزی را خریدن و فروختن هست. البته که در اصل و از ریشه همینه ولی واقعا خیلی اتفاقات و فرایندها باید طی بشه تا یک بیزینس شکل بگیره.
    در هر صورت باز هم ممنون از همراهی هایت.

  • #234263
   طاها منفردپور
   مشارکت کننده
   امتیاز: 6,346,089

   خوبی و زیبایی این دوره برای من تا اینجا این بوده که ما یک گروه منسجم شده ایم که به همراه هم حرکت و تغییر و به کار گیری آموزشها و دانسته ها را آغاز کرده ایم و حرکت در جمع باعث می شود که طی مسیر را تداوم دهیم و این تداوم و استمرار است که ما را به موفقیت و پیروزی می رساند .

   • #234270
    فرشید رمضانی
    مدیرکل
    امتیاز: 23,726,134

    خیلی ممنون طاها جان.
    یکی از اهداف من همونطور که در مباحث اولیه هم گفتم این بود که انگیزه ها در تیمها بیشتر میشه و وقتی در یک جمع قرار میگیریم خیلی انرژی و روحیه بهتری برای انجام دادن اون داریم. واقعا خیلی ممنون که به من کمک کردید تا حد زیادی این هدفم را دنبال کنم که بدون شک با همراهی ها و مشارکت های شما امکان پذیر نبود.

  • #234312
   نرگس
   مشارکت کننده
   امتیاز: 2,181,897

   اول اینکه خیلی ممنون بابت این دوره عالی که گذاشتید.
   من ابتدای کار فکر میکردم که این روش برای دوره اصلا تاثیرگذار نیست و اون چیزی که من میخوام نمیشه، حتی ابتدای کار تصمیم به انصراف گرفتم اما وقتی پیش رفتیم، خیلی فراتر از انتظار من عمل شد و واقعا عالی بود. و چقدر خوشحالم که دوره رو ادامه دادم و انصراف ندادم. روش کار و این هم افزایی که ایجاد شده خیلی عالی هست. اینکه یک جمع باهم حرکت میکنن و به صورت عملی کار انجام میشه و به نوعی همه تشویق به مشارکت میشن، خیلی عالی هست.
   در کل باز هم ممنونم از این انرژی و وقتی که برای تک تک نفرات گذاشتید

   • #234321
    فرشید رمضانی
    مدیرکل
    امتیاز: 23,726,134

    زنده باشید و خیلی ممنون از این همه بلند نظریتون.
    خب وقتی صحبت از هم افزایی میفرمایید یعنی در واقع زحمت اصلی را شما ها کشیدید که با احساس مسئولیت و درک این موضوع که میخوام سعی کنم اتفاق جدیدی بیوفته (که چون اول راه هست و تجربه ای نو، سختیهایش با شماست) همراهی فرمودید.
    خب خیلی واضح هست که دوره و من، کاستی هایی داشته ایم ولی اینکه همیشه آنها را ندیده گرفته و نکات مثبت را در نظر گرفته اید جای قدردانی داره و نشان از رفتار و اخلاق حرفه ای شماست.
    خیلی ممنون.

  • #234320
   yasan
   مشارکت کننده
   امتیاز: 1,158,888

   خب من اول تشکر میکنم از فرشید جان و خسته نباشید میگم خدمتشون و میخوام نکاتی که به ذهنم رسیده ارو بگم
   من مثل همه دوره هایی که شرکت کرده بودم این دوره ارو هم اومده بودم تا نصفه کاره رها کنم و بگذرم. خب نکات ویژه چی بوده که من رو تا اینجا کشونده. اولین نکته مشارکت فعال بود. اینکه ما بتونیم حرفمون رو بزنیم چه درست چه غلط. اینکه خودمون باشیم و بیایم از همه چیز بگیم. این از همه چیز گفتن باعث میشه کم کم اضافات حذف بشه و همه اون چیزی که باید رو بگن اما به مرور. بحث بعدی بحث صدروز پیگیری مستمر بود این یادآوری ها باعث میشد که بدونیم کجای کاریم. نکته سوم نداشتن محدودیت زمانی و مکانی بود این هروقت بخوام به مطالب دسترسی داشته باشیم برای من یه نکته بسیار مهم بود خب اینا کلیات اما خود محتوای دوره.
   مرحله اول دوره شما بسیار جامع تر از کل دوره هایی بود که من دیده بودم اونم میتونست به این دلیل باشه که خود شما این حرکت ها رو تجربه کردید و در واقع دارید مارو به صورت آکادمیک با تجربیاتتون آشنا میکنید.سر فصل های کاملا تفکیک شده که باعث میشدن بدونیم کجای کاریم و مثالهایی که چون در حین کسب و کار به دست اومده بودن کاملا ملموس بودن.سپاس از شما

   • #234322
    فرشید رمضانی
    مدیرکل
    امتیاز: 23,726,134

    سلام و یک دنیا تشکر بابت این همه بزرگواری.
    خب از اونجا که من میدونم شماها دوستانی هستید که سالها تجربه کسب و کار دارید و با این مباحث بیگانه نیستید، خیلی نگران این بودم که بحث های اولیه و شیوه کار حوصله تون را سر ببره (که خب البته معنیش این نیست که همه چیز هم عالی بوده).
    ولی اینکه اصل موضوع را به این خوبی و با این ذهنیت مثبت پذیرفته اید جای خیلی قدردانی داره که به من کمک میکنه ادامه مسیر را هم به همین شکل گروهی پیش ببرم.
    واقعیت قضیه این هست که من اصلا با عبارت “مدرس کسب و کار” مشکل دارم. اونقدر ریزه کاریها در هر کسب و کاری هست که امکان داره تجربه ای برای دوستی اتفاق بیوفته که برای یک مدیر با 20 سال سابقه کار نیوفته و مطرح کردن اون میتونه خیلی مفید باشه.
    باور کنید اینکه میگم در کنارتون دارم رشد میکنم و یاد میگیرم به هیچ عنوان تعارف نیست. خیلی ممنونم از همراهی هایتان.

  • #234591
   Masoud
   مشارکت کننده
   امتیاز: 4,992,772

   وقتی میگن که محیط روی شکل گیری و تداوم عادت های آدم تاثیر زیادی داره دقیقا لیدرمارکتر اون محیط رو راه انداخت برامون، یه جمع که همشون پیگیر و فعال هستن و با تجربه و آدم روش نمیشه کاری نکنه:)) .
   و علاوه بر یاد گیری نکات تازه خیلی از دانسته هام هم میتونم بهتر جمع بندی کنم و به کار بگیرمشون.
   در مجموع برای منی که اومدم از زیر صفر این مسیر رو طی کنم عالی بود تا اینجاش واسه اینکه درست وسط یه جمع با تجربه که هم از مشارکت هاشون تو بحث ها استفاده میکنم و هم یه مربی عالی که به بهترین شکل مطالب رو میرسونه به ما.
   فرشید خان کارتون درسته، موفق باشید.

   • #234603
    فرشید رمضانی
    مدیرکل
    امتیاز: 23,726,134

    زنده باشید مسعودجان. واقعا همینطور که میگین اصل اتفاق و لذت کار در همین مشارکتها و انرژی بود که خودتون گذاشتید و ایجاد انگیزه کردید. من واقعا خودم از بحث ها و گفتگوها کلی موارد جدید دستگیرم شد و واقعا برام لذت بخش بود.
    ممنون از حضور دلگرم کننده ات.

  • #234601
   saeedsam
   مشارکت کننده
   امتیاز: 788,079

   سلام
   اکثر مطالبی که گفته شد برای من یادگیری داشت و از این بابت خوشحالم. و این خیلی خوبه که دوره بخش های عملی مثل پیگیری کسب و کار رو داره ولی من نتونستم بخش عملی رو انجام بدم و از این جهت ناراحتم. در کل فکر میکنم دوره خوب طراحی شده. اینکه ظاهر و قابلیت‌های سایت هم حین دوره پیشرفت می‌کرد درس جالبی بود. ممنون

   • #234602
    فرشید رمضانی
    مدیرکل
    امتیاز: 23,726,134

    سلام
    خیلی ممنونم از لطف و نگاه مثبتی که به مجموع اتفاقات داشتید ( و کاستی ها را ندیده گرفتید). خب البته که همونطور که دنبال میفرمودید حتما ملاحظه کردید که بعضی از دوستان کمی دیرتر به جمع فعالیتهای عملی پیوستند و خب باز هم توانستند به نتیجه مناسب برسند. خیلی امیدوارم که شما هم این تصمیم را بگیرید و اونو عملی کنید تا بیشتر از حضورتان لذت ببریم.
    باز هم ممنون.

  • #234624
   نسيم هاشميان
   مشارکت کننده
   امتیاز: 1,910,964

   همین رو عرض کنم. بسيار لذت بردم از اینکه تا اینجا کار با دوستان و خصوصن شما همراه بودم. زياده جسارت.

   • #234636
    فرشید رمضانی
    مدیرکل
    امتیاز: 23,726,134

    شما بزرگوارید و بودنتون در جمع ما یک نعمت بود که خیلی از تجربیاتتون استفاده کردیم. لطفتون گم نشه

  • #234830
   Donya
   مشارکت کننده
   امتیاز: 4,406,063

   خب با همه چیزهایی که بچه ها گفتن موافقم.
   فکر میکنم برای من همین از خیلی اول شروع کردن یه نکته ای که داشت این بود که برای شروع بیزنس چطور مثل ساختن یه خونه فنداسیون رو بسازم. خب بعضا با مطالب اشنا بودم ولی اینکه با چه ترتیبی و چطوری مفاهیم و در کنار هم قرار بدم تا یه بیزنس بتونه شروع بشه چیزی بود که من از این دوره یاد گرفتم. در واقع مرحله اول به من یاد داد که چطوری اطلاعاتمو دسته بندی کنم و از شون توی جای مناسب استفاده کنم . در کنار اینکه بودن توی جمع کسایی که خودشون صاحب بیزنس هستن، برای من خیلی لذت بخش و اموزنده ست.
   ممنونم فرشید خان برای همه زحماتتون، و اینکه این فضا رو فراهم کردین تا بتونیم از تجربیات هم استفاده کنیم.

   • #234962
    فرشید رمضانی
    مدیرکل
    امتیاز: 23,726,134

    سلامت باشید و حضورتان در جمع ما واقعا نعمتی بود.
    نگرش مثبت شما به مسائل، پیگیری و متعهد بودن و بررسی جزییات از سمت شما خودش یک نمونه و یک درس برای کسانی هیت که تصمیم میگیرند کسب و کار شخصی خودشان را داشته باشند.
    مرسی از همه صبوری ها و ندیده گرفتن نقاط ضعفی که وجود داشت.

  • #235490
   آرزو
   مشارکت کننده
   امتیاز: 590,211

   بابت همه زحماتتون تشکر می کنم، چون این مدت کاملا درک کردم که چقدر با علاقه و انرژی واسه بهبود هر چه بیشتر این دوره تلاش می کنید.
   همون طور که از ابتدا فکر می کردم این دوره برای من خیلی مفید و آموزنده بوده. واقعیتش، زندگی من توو این مدت پر از فراز و نشیب بود، پر از ماجراهای متناقض و گاها ناخوشایند، ولی می تونم بگم یکی از جاهایی که خیلی حس خوبی بهم میداد، حضور توو این جمع و به اشتراک گذاشتن دغدغه ها و احساساتم با دیگر دوستان بود که توو لحظات ناخوشایند، بهم خیلی کمک می کرد و از راهنمایی ها و کامنت هایی که برام گذاشته میشد، خیلی استفاده کردم.
   بعد از تعطیلات عید باز هم داستان ها و ماجراهای من بیشتر شد و خب یه مقدار از بحث های دوره و فعالیت ها عقب افتادم. اما نکته مثبتی که از ابتدا اینجا وجود داشت این بود که اولا قرار نبود کسی با کسی مسابقه بده و دوم هم اینکه هیچ کس مجبور به انجام هیچ کاری نبود. چون من همیشه از اینکه مجبور به انجام کاری باشم، متنفرم و از این شرایط فرار می کنم. ولی در مورد اینجا خیالم راحت بود که هیچ اجباری وجود نداره و همیشه هم راه برای بازگشت و ادامه دادن هست.
   امیدوارم در ادامه بتونم بیشتر یاد بگیرم و با انرژی بیشتری هم به این مسیر ادامه بدم.
   با آرزوی موفقیت برای همه

   • #235491
    فرشید رمضانی
    مدیرکل
    امتیاز: 23,726,134

    سلامت باشید و قطعا که من هرکاری کرده ام وظیفه ام بوده و انگیزه اصلی اون وجود و حضور شماها بوده.
    همه تلاشم این بوده که یک جمع مفید بوجود بیاید که با هم افزایی و در کنار هم بودن، به یکدیگر انرژی بدهیم که سختی ها برامون راحت تر بگذره و خیلی خوشحالم که این حس به شما هم منتقل شده.
    ارزش یک جمع به تک تک اعضای اون هست و مظمئن باشید شما یکی از کسانی بودید که نقش خیلی پررنگی داشته و خواهید داشت و حضورتون برامون انرژی بخش بوده.
    خیلی ممنونم از همه محبت ها و پیگیریهایتان و من هم برای شما و همه دوستان آرزوی موفقیت های بیشتر دارم.

   • #235522
    سعید کاظمی
    مشارکت کننده
    امتیاز: 4,633,500

    همه بچه ها منتظر بازگشت قوی شما خواهیم بود . و دوست داریم همه با هم رشد کنیم

شما برای پاسخ به این تاپیک باید وارد شوید.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است