راهنمای افزودن کسب و کار در لیدرمارکتر

  • راهنمای افزودن کسب و کار در لیدرمارکتر

راهنمای استفاده از لیدرمارکتر

بهتر و بیشتر از همیشه بفروشید

کسب و کار

کیف پول شما در لیدرمارکتر

هرروز شارژ میشود

لطفا در سایت‌نام کرده یا وارد شوید تا امتیاز خودرا مشاهده فرمایید.

به محض ثبت نام در سایت به شما کیف پولی تعلق گرفته و هدیه ثبت نام در آن قابل مشاهده هست. پس از آن با هر فعالیتی، حتی گشت و گذار در سایت، به موجودی آن اضافه میگردد. چنانچه کسب و کار خودتان را معرفی کرده باشید، حتی بازدید آن توسط دیگران نیز کیف پول شما را شارژ میکند.

این موجودی برای خدمات سایت قابل استفاده هست. بنابراین مدیریت صحیح کیف پول شما میتواند در زمان تمدید، استفاده از خدمات دیگر سایت، ویژه کردن و ارتقا دادن ها و … خیلی موثر بوده و همواره بخشی از هزینه های شما را کاهش دهد. از آنجا که حتی بازدید از تبلیغات شما نیز به موجودی شما اضافه میکند پس میتوان هوشمندانه تر عمل کرد

اساس کار بر چه مبنایی طراحی شده است؟

هم‌پوشانی در تبلیغات فراگیر

تاثیر تبلیغات در هیچ کسب‌‌وکاری قابل چشمپوشی نیست.کاملا واضح هست که بازاریابی، تبلیغات و تکنیکهای فروش از اساسی ترین پایه های یک بیزنس هست. ولی قطعا هزینه های آن نیز قابل توجه است. بعنوان مثال تبلیغات کلیکی و یا استفاده از تبلیغات هدفمند گوگل، در عین بازدهی بالا شامل هزینه های بالایی نیز میباشد.
لیدرمارکتر با استفاده از تکنیکهای پیشرفته تبلیغات، این هزینه ها را در بین مشاغل نزدیک به هم و مکمل یکدیگر به اشتراک گذاشته و آن را به شدت کاهش میدهد.

برای چه کسانی مفید هست؟

پیج های اینستاگرام

در هر زمینه ای که پیج اینستاگرام داشته باشید میتوانید به شکل کاملا حرفه ای و هدفمند در معرض دید مخاطبین خود قرار گرفته و رشد چشمگیری داشته باشید.

کانال های یوتیوب

اگر به شکل حرفه‌ای و به منظور کسب درآمد در یوتیوبفعالیت میکنید قطعا میدانید که جذب دنبال کننده به چه میزان دشوار است. ولی این نکته نیز وجود دارد که بسیاری به دنبال محتوای شما میگردند. لیدرمارکتر آنها را با شما آشنا میکند.

فروش محصولات

محصولات در اینستاگرام، سایت و یا تی بدون اینها نیز در لیدرمارکتر قابل معرفی و تبلیغات است.لیدرمارکتر بابت فروش محصولات هیچ کارمزدی دریافت نمیکند.

سایت و دیگر شبکه‌ها

همینطور میتوانید سایت، فروشگاه آنلاین و دیگر شبکه های اجتماعی خودرا به شکل همزمان و یکجا معرفی کنید. کاربر در یک نگاه میتواند انتخاب کند که از چه طریقی با شما درارتباط باشد

چرا بهتر از همیشه دیده میشوید؟

تبلیغ در ورزش 3
تبلیغات کلیکی اینستاگرام

تبلیغات کلیکی در برترین سایتهای ایران

توسط قویترین و مطرحترین شرکتهای تبلیغات کلیکی مانند یکتانت و مدیا اد، معرفی و تبلیغ پیج اینستاگرام، کانال یوتیوب و محصولات شما در هزاران سایت، از جمله برترین و پربازدیدترین سایتهای ایران مانند ورزش سه، نمناک، نی‌نی سایت، اقتصاد نیوز، مهر نیوز و ... نمایش داده میشود. دو نمونه از تبلیغات محصول و پیج را در ورزش سه مشاهده میفرمایید.

لیدرمارکتر گوگل

تبلیغات کلیکی در گوگل ادوردز و اپلیکیشن ها

چه تبلیغاتی بهتر از این که در معرض دید کسانی باشید که به دنبال شما میگردند.به جای تبلیغات در فضاهای بی مورد و بی فایده و صرف بودجه های زیاد، اینبار در گوگل دقیقا به کسی معرفی میشوید که عباراتی مرتبط با کسب و کار یا محصولات شما را جستجو کرده است. لیدر مارکتر به شکل مستمر در جستجوهای گوگل، جیمیل، اپلیکیشن ها، یوتیوب و ... تبلیغات خواهد داشت و این تبلیغات شامل معرفی پیج های اینستاگرام، کانال های یوتیوب، محصولات شما و همینطور خدمات لیدرمارکتر خواهد بود.

up-en-cross-selling لیدرمارکتر

استفاده از تکنیک‌های "کراس سل" و "آپ‌سل"

در تکنیک "کراس سل"، مشتری پس از اینکه برای خریدن محصول یا دیدن لینکی وارد سایت میشود، محصولات و پیج‌های مشابه نیز به او معرفی میگردد و چه بسا وقتی یک گوشی موبایل ازهمکارتون خرید یک هندزفری هم از شما بخرد.
همینطور در تکنیک "آپ‌سل" این احتمال وجود دارد که شخصی به قصد خرید محصولی وارد سایت شود ولی ویژگیهای اون محصول برایش کافی نباشد و آن را در محصول شما پیدا کند و خریداری کند. از آنجا که پیج‌ها و محصولات نزدیک و مشابه هرمحصول درلیدرمارکتر معرفی میگردد بنابراین هر کدام از همکاران و حتی رقیبان شما نیز تبلیغات کنند و دیده شوند میتواند برای شما نیز مفید و منجر به فروش شود. به همین دلیل شما بسیار فراتر از آنچه هزینه میکنید دیده شده و خواهید فروخت.

لیدرمارکتر2 تراکینگ

استفاده از تکنیک‌های "تراکینگ‌بک و تراکینگ‌کاستومر"

حتما براتون پیش اومده که چیزی را در گوگل جستجو کرده اید و یا از سایتی بازدید کرده‌اید و خیلی زود تبلیغاتی را در این زمینه ها مشاهده کرده اید. این تکنیکها بازدیدکنندگان و رفتارهای آنها را در کوکیهایا مواردی مشابه ذخیره میکنند و سپس آنها را پیگیری کرده و مطالب و تبلیغات مناسب با سلیقه آنها را به آنها نمایش میدهند که احتمال خرید را سه الی پنج برابر میکند. لیدر مارکتر نیز از چنین تکنیکهایی استفاده میکند و البته از توانایی سایت های معتبر نیز بهره میگیرد تا بهترین نتایج تبلیغاتی برای شما حاصل شود. چه بسا شخصی چاپ روی ماگ یا تی‌شرت را در گوگل جستجو کرده باشد و یا در لیدرمارکتر آگهی همکار شما را دیده باشد ولی به محض اینکه وارد سایتی مانند ورزش سه میشود تبلیغ شما را ببیند.

SEO-Marketing لیدرمارکتر

استفاده از تکنیک‌های سئو

البته این درست هست که سئو یک تکنیک میان مدت و بلند مدت محسوب میشود و زمان میبرد تا بهترین نتایج از آن حاصل شود، ولی با اینحال فوق العاده ارزشمند هست و بینندگان و مشتریان فوقالعاده ارزشمندی را از گوگل به سمت کسب و کار شما سوق میدهد. لیدرمارکتر به حرفه ای ترین وکاملترین شکل ممکن و مطابق با استاندارهای گوگل سئو سازی شده و به شکل مجزا بر روی محصولات و پیجهای شما تکنیکهای سئو را اعمال میکند تا در زودترین زمان، به بالاترین بهره برسید. بدیهی است تبلیغات مستمر کلیکی و گوگل نیز به آن سرعت میبخشد.

استفاده از تکنیک‌ همکاری در فروش و تبلیغات

لیدرمارکتر ده‌ها همکار در فروش و تبلیغات دارد که هر روز نیز به تعداد آنها افزوده خواهد شد. به این معنی که این عزیزان لینک پیج یا محصولات شما را در شبکه های اجتماعی مختلف و سایتهای خود معرفی کرده و از کلیک هایی که بر روی آنها میشود کسب درآمد میکنند. این بدان معنی هست که تبلیغات شما در بسیاری از شبکه های اجتماعی دیده شده، و البته که نه تنها در فروش و برندینگ، بلکه در رتبه شما برای گوگل نیز موثر خواهد بود.انتخاب محصولات برای معرفی به اختیار همکاران در فروش هست پس هرچه محصول و خدمات خودرا جذاب تر معرفی کنیدتاثیر بیشتری خواهد داشت.

تکنیکهای دیگر تبلیغات و مارکتینگ

در حال حاضر حدود ۱۵ تکنیک مستقیم و ۱۰ تکنیک غیر مستقیم بازاریابی و تبلیغات در لیدرمارکتر اعمال میشود که چندان نیازی به بازگو کردن همه آنها نیست. مواردی همچون ایمیل ماکتینگ، کانتنت مارکتینگ، نیچ مارکتینگ، اینتراکتیو مارکتینگ و ... بخشی از این اتفاقات هست که به مرور زمان حاضرین در سایت با آن آشنا میشوند. به مرور زمان خواهید دید که لیدرماکتر همچون نردبانی در خدمت کسب و کارهای کوچک و خانگی شماست و برترین کمپین های تبلیغاتی و بازاریابی خودرا در آن تشکیل خواهید داد.

همه چیز در کنار هم برای فروش بیشتر

معرفی لینکها مثل اینستاگرام، سایت، فروشگاه آنلاین و … کاملا هماهنگ با محصولات هست و چنانچه محصولاتی را هم معرفی کنید بین آنها ارتباط برقرار شده و در صفحه لینک هم در دسترس خواهد بود. 

 

به همین دلیل هر تبلیغی که برای یکی انجام میگردد برای دیگری نیز موثر خواهد بود.

کدام پلن را انتخاب کنیم؟

هنگام معرفی لینکها میتوانید از بین پلنهای مختلف هر کدام را که تمایل دارید و بسته به نیاز خود انتخاب بفرمایید.به لحاظ خدمات هیچ تفاوتی بین پلن‌های لیدرمارکتر وجود ندارد و همه تکنیکها و تبلیغات در همه پلن اجرا میشود. ولی به لحاظ زمانی میتواند در خیلی از مواقع مزیت‌هایی را برای شما داشته باشد که برخی از آنها را مرور میکنیم.

شما هم حضور داشته باشید و در هزینه های تبلیغاتی خود صرفه جویی کنید

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است