بایگانی‌ها

در مسیر خوشبختی _ روز چهل و ششم

درود بر دوستان عزیز

چند روزی هستش دارم به این فکر میکنم که چطور میشه آدم سطح انرژی خودش را همیشه بالا نگه داره و دامنه نوسان آن را محدود کنه که یک روز ۱۰۰ نباشه یکروز صفر. راه حل شما چیه؟ چه کارهایی را امتحان کردید؟

خیلی وقت بود که میخواستم جایگزینی برای رادیو که صبح ها و عصرها تو مسیر گوش میکردم و یکسالی میشه که دیگه روشنش نمیکنم و انقدر برنامه هاش بی کیفیت و بی محتوا شدن پیدا کنم و امروز به لطف بهمن جان پیگیر یک برنامه پادگیر شدم و کست باکس را نصب کردم و امروز در حال انجام کار و در مسیر کلی پادکست خوب گوش کردم.

پیگیر گواهی ssl هم شدم و خریداری و نصب شد. خوب میتونم بگم امروز روز خیلی خوبی را داشتم. تازه رتبه سایت شرکت هم خوب داره میاد بالا و حس خوبی بهم داد.

 

این مطلب در مجموع ۳۶ بار و امروز ۱ بار مشاهده شده است.
.
FavoriteLoading به علاقه مندیهایم اضافه کن!

متن دیدگاه‌ها

 • Masoud
  فروردین ۱۶, ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۵ ب٫ظ

  پشت کارتون عالیه و خوب دارید جلو میبرید کارهای مورد نظرتونو، خیلی عالیه.
  موفق باشید

  • Kian
   فروردین ۱۷, ۱۴۰۰ در ۶:۳۴ ق٫ظ

   سلامت باشی مسعود جان. تاثیر قرار گرفتن در محفل دوستان با انگیزه و نازنینی مثل شماست.

 • bahmansh
  فروردین ۱۶, ۱۴۰۰ در ۱۰:۵۴ ب٫ظ

  والا از نظر من خیلی راهکاری نداره طبیعت ما آدما اینه که بالا پایین بشیم ولی اگه بخوایم کمش کنیم به نظرم همین عزت نفس هست که باعث میشه قوی باشیم در مقابل اتفاقات بیرونی که من میخوام واقعاً درستش کنم در خودم شاید یک مساله زمانبر باشه ولی باید درست شه

  • Kian
   فروردین ۱۷, ۱۴۰۰ در ۶:۳۶ ق٫ظ

   من هم با وجودش موافقم اما مهمترین اصلش کاهش دامنه نوسان آن هست چرا که در قامت یک کارآفرین و مدیر نگاه خیلی ها به شما هست و رفتار، گفتار و لایف استایل شما خواه ناخواه بر روی آنها تاثیر می گذاره.

 • تهرانیان
  فروردین ۱۷, ۱۴۰۰ در ۶:۳۸ ب٫ظ

  با کست باکس حالا حالا ها سرتون گرمه

یک نظر ارسال کنید
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است