بایگانی‌ها

روز هشتاد و پنجم

سلام شب بخیر
امروز فقط تونستم عکسای پیجو آماده کنم. متاسفانه چند وقتیه کم کار شدم.
البته خورده کاری هایی که باید انجام بشه مثل پیگیری سفارش برچسب، انجام کارهای مراحل اولیه ثبت لوگو و برند و شرکت و کلا تحقیق تو این مورد، و این تیپ کارهارو توی این هفته انجام دادم ولی چون خروجی نداشته و فقط یه نیمچه قدم محسوب میشده، جزو کارها حسابش نمیکنم.
روزگارتون خوش

این مطلب در مجموع ۲۱ بار و امروز ۱ بار مشاهده شده است.
.
FavoriteLoading به علاقه مندیهایم اضافه کن!

متن دیدگاه‌ها

 • bahmansh
  اردیبهشت ۱۰, ۱۴۰۰ در ۰:۵۷ ق٫ظ

  موفق باشید

 • طاها منفردپور
  اردیبهشت ۱۰, ۱۴۰۰ در ۱۰:۲۱ ب٫ظ

  خدا قوت و موفق باشید ، در مورد ثبت شرکت یا برند یا کارهای حقوقی از این قبیل به یک نکته توجه داشته باشید که آیا در کار و کسب فعلی به این چیزها احتیاج دارید ؟ توجه کنید که در حال حاضر حتی بسیاری از صادر کنندگان یا واردکنندگان بزرگ از نام شرکت حودشون برای کارشون استفاده نمی کنند . این ثبت های دولتی برای اغلب کسب و کارها خصوصا” کسب و کارهای کوچک وزنه هایی می شود که بعضا” آنها را به قعر می کشاند و با ایجاد کردن تعهداتی بعضا” غیر قابل انجام شما را در مراحل بعدی کار و کسب به دردسر می اندازد .بنابراین تا می توانید با چراغ خاموش حرکت کنید .

  • نرگس
   اردیبهشت ۱۰, ۱۴۰۰ در ۱۱:۰۴ ب٫ظ

   در مورد شرکت، فعلا علاقه ای به ثبت ندارم تا زمانی که مجبور نشم. فعلا دارم برای سایت فروشگاهی و گرفتن اینماد و درگاه پرداخت چک میکنم ببینم چه چیزهایی لازمه. ثیت لوگو و برند هم اگر مجبور به ثبت شرکت نباشم، بنظرم واجبه

یک نظر ارسال کنید
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است