دسته: اینتراکتیو مارکتینگ

ژوئن 08
بازاریابی تعاملی، درک درست آن و اشتباهات رایج

به طور خلاصه بازاریابی تعاملی و یا اینتراکتیومارکتینگ ( interactive marketing ) شامل رفتارها و تلاش هایی از جانب شما میشود که محصول و خدماتی که قرار است تولید یا ارائه شود، تا بیشترین حد ممکن نزدیک به سلایق کاربران و مشتریان شما شود.

دسامبر 21
چه کسی از بازاریابی اینتراکتیو استفاده می کند؟

بازاریابی اینتراکتیو به سرعت تبدیل به یکی از انواع معمول بازاریابی شده است. حتی کوچکترین و بومی ترین شرکتها دارای وبسایت و یا وبلاگ هایی برای خودشان می باشند، که این موضوع را مدیون ابزار ساده طراحی وبسایت هستند که ایجاد و حفظ حضور آنلاین را برای آنها ساده و ارزان کرده اند.

دسامبر 16
کاوشی در استراتژی اینتراکتیو مارکتینگ

برای برخی از شرکت ها، این نوع از تبلیغات بالا به پایین دیگر موثر واقع نمی شود. اکنون دیگر مشتریان انتظار دارند تا با احترام با آنها برخورد شده و مورد پذیرش و پذیرائی توسط برندهایی قرار بگیرند که به آنها علاقه دارند. آنها دوست ندارند تحت این عنوان که کالایی ارزش خریدن دارد مورد ترغیب بازاریابان قرار بگیرند؛ آنها می خواهند برای بهتر شدن و موفقیت یک برند به آن کمک کنند و در این موفقیت نقش داشته باشند.

نوامبر 28
اینتراکتیو مارکتینگ چیست ؟

در واقع اینتراکتیو مارکتینگ مشارکت مشتریان در ساخت و شکل گیری برند شماست . شما برند خود را به مشتری تحمیل نمیکنید بلکه او را در هر چه بهتر شدن و خوشنام تر شدن برندتان شریک میکنید و محصول و خدمات نهایی را ، با ترکیبی از توانایی ها و ایده های خودتان و نیازها و مشارکت های مشتریانتان ارائه میدهید.