برچسب: افزایش مشتری

دسامبر 28
برای جذب مشتریان وفادار بر این استراتژی بازاریابی تمرکز کنید

بازاریابی مشتری محور به طور تمام و کمال در رابطه با صحبت کردن در مورد برند شما برای آن دسته از افرادی در بین جمعیت است که واقعاً در حال گوش دادن می باشند -کسانی که ارزش واقعی برند شما را درک کرده و شما می توانید به آنها ارزش خود را انتقال دهید

دسامبر 20
بمنظور جذب مشتریان جدید بازار هدف خود را نشانه روید

یکی از مشکلترین کارها برای مالکان کسب و کارهای کوچک شناسایی بازار هدف آنها می باشد: به معنای گروهی از مشتریان که وی آنها را نشانه رفته اند. زمانی که یک کارآفرین بیشتر در مورد پایگاه و اساس مشتریان خود اطلاعات جمع می کند و متوجه می شود که چرا این گروه از افراد اقدام به خرید از شرکت وی می کنند، آن اطلاعات در پیدا کردن مراجعان و مشتریان جدید به وی کمک می کند.

ژوئن 20
10 فوت و فن و راهکار برای بدست آوردن اولین مشتری

رها کردن شغل فعلی و راه انداختن کسب و کار رویایی که همیشه آرزوی آن را داشته اید، تنها نیمی از این جنگ بزرگ و طاقت فرساست. جنگ اصلی پیدا کردن افرادی است که حقیقتا محصول یا خدمات شما را بپسندند و از آن استفاده کنند.

فوریه 05
راز پشت پرده دو برابر کردن طول عمر مشتری

"بدست آوردن یک مشتری جدید 5 برابر بیشتر از حفظ و نگهداری یک مشتری قدیمی هزینه در بر دارد." این جمله یکی از معروفترین و شناخته شده ترین نقل قولها در بین بازاریابان می باشد، و البته دلیلی هم برای آن وجود دارد. برای افزایش دادن درآمد خالص خود بجای پیگیری مشتریان جدید، همیشه به دنبال افزایش میزان فروش به مشتریان فعلی خود باشید.

نوامبر 23
پنج مرحله برای راضی کردن یک مشتری ناراضی

زمانی که مشتریان ناراضی هستند، سریعا در برابر آنها پاسخ گو باشید، بطور مکرر با آنها ارتباط برقرار کنید و خونسردی خود را حفظ کنید.

ژوئن 02
فروشگاه آنلاین خود را پر فروش تر کنید

شاید شما هم یک فروشگاه اینترنتی داشته باشید که با توجه به اینکه فکر میکنید محصولات مناسبی در آن وجود دارد ولی از میزان فروش آن ناراضی هستید . غیر از نوع محصول و قیمت آن نکات متعدد دیگری نیز وجود دارند که به فروش شما کمک میکنند . سعی میکنم آنها را در این مقاله بررسی کنم .