SEO Friendly Images افزونه ای برای سئوسازی تصاویر در وردپرس

 • تصاویر نقش بسیار مهمی در سئوی سایت شما و هدایت موتورهای جستجوگر به آن دارید . خود شما در شبانه روز چند بار تصویری را در گوگل جستجو میکنید ؟ در هفته چطور ؟ در ماه ؟ تصور کنید صدها میلیون نفر در دنیا به دنبال تصویر دلخواه خود در اینترنت جستجو میکنند . پس تلاش کنید با سئو سازی بهتر تصاویر بخشی از این بازدید کننده ها را به سایت خود بیاورید . قبلا” در باره سئوسازی تک تک تصاویر و شیوه آن کامل توضیح داده ام  که میتوانید به این لینک مراجعه کنید :

  SEO Friendly Images افزونه ای برای سئوسازی تصاویر در وردپرس

  نحوه تنظیم عکس مناسب سئو

  ولی اگر به هردلیل اینکار را انجام نداده اید و یا تعداد عکسهای شما خیلی زیاد است میتوانید از افزونه  SEO Friendly Images در وردپرس استفاده کنید . با کمک این افزونه میتوانید یک عبارت ثابت ، یا عبارات متغیری مانند نام عکس ، تایتل صفحه ، نام دسته بندی صفحه و یا حتی متاتگ های نوشته خودتان را به عکس اختصاص دهید که کمک بسیار بزرگی به پیداشدن سایتتان در موتورهای جستجوگر میکند.

  تا آنجا که میتوانید کار را با دقت و حوصله انجام دهید و مطمئن باشید ارزش آنرا دارد . به راحتی با جستجو در پلاگین های وردپرس آنرا میتوانید پیدا و نصب کنید ولی اگر مایلید آنرا دانلود کرده و یا اطلاعات بیشتری کسب کنید میتوانید به خانه افزونه مراجعه بفرمایید.

  خانه افزونه

  تصور کنید اگر فقط و فقط در سایتتان 200 عکس داشته باشید و به هر کدام سه کلمه جدید در بخش ALT آن که حتما” مفید و مرتبط با مطلبتان هست بیفزایید در چشم به هم زدنی 600 امکان جدید برای پیداشدن سایتتان در موتورهای جستجوگر بوجود آمده است.موفق باشید.

  فرشید رمضانی : متخصص سئو و کارشناس تبلیغات

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  این مطلب در مجموع 208 بار و امروز 1 بار مشاهده شده است.
  .

  نظرات

 • هنوز نظری ندارید.
 • یک نظر اضافه کنید