برچسب: بازار هدف

مارس 22
دلیل اهمیت تحقیقات بازار در چیست؟

اولین قدم پیش از راه اندازی هر کسب و کار موفقی باید انجام مجموعه ای از تحقیقات در بازارهای هدف بالقوه آن کسب و کار باشد. جمع آوری و غربال کردن چنین اطلاعاتی تخصص اصلی McPhatter می باشد. قبل از تاسیس و راه اندازی بنگاه بازاریابی The Strategy Collective واقع در نیویورک، که به تهیه و ارائه زیرساخت های شخصی سازی شده به منظور درک بهتر مشتریان و تاثیر گذاری بر تصمیمات مرتبط با کسب و کار مشغول است

دسامبر 20
بمنظور جذب مشتریان جدید بازار هدف خود را نشانه روید

یکی از مشکلترین کارها برای مالکان کسب و کارهای کوچک شناسایی بازار هدف آنها می باشد: به معنای گروهی از مشتریان که وی آنها را نشانه رفته اند. زمانی که یک کارآفرین بیشتر در مورد پایگاه و اساس مشتریان خود اطلاعات جمع می کند و متوجه می شود که چرا این گروه از افراد اقدام به خرید از شرکت وی می کنند، آن اطلاعات در پیدا کردن مراجعان و مشتریان جدید به وی کمک می کند.

نوامبر 04
چرا برای فروش در سطح شبکه های اجتماعی نیاز به داشتن یک برند قدرتمند داریم؟

آیا می دانستید که برخوردار بودن از یک برند قدرتمند برای ایجاد کردن فروش ادامه دار و بلند مدت و رشد آن بسیار حیاتی و مهم است؟ شما شاید در رابطه با هویت برند خود زیاد سرمایه گذاری نکرده باشید (یا شاید هم کرده باشید!)، اما به هر روی این بدان معنا نیست که شما دارای یک برند نیستید.

سپتامبر 06
9 روش برای پی بردن به اینکه مشتری احتمالی شما قصد خرید چه چیزی را دارد

گر دقیقا می دانستید که مشتریان احتمالی شما خواهان خرید چه محصولات و خدماتی هستند، آیا زندگی شما به میزان بسیار زیادی راحتر و بهتر نمی شد؟ در حالیکه هیچ گوی بلورین جادویی برای بازاریابی وجود ندارد، بطور حتم تعدادی استراتژی های بازاریابی وجود دارند که با استفاده از آنها می توانید ایده ای کلی از چیزی که بازار هدف شما به دنبال آن است بدست بیاورید.

آوریل 30
10 سوالی که باید قبل از تعیین بازار هدف از خودتان بپرسید!

هر قدر شما بهتر مشتری خود را بشناسید، کسب و کارتان هم سریعتر رشد کرده و گسترش پیدا می کند. اما سرمایه گذاری های جدید اغلب در تلاش برای تعریف بازار هدف خود چشم اندازهای وسیع و گسترده ای را برای خود در نظر می گیرند.

آوریل 19
اصول بازاریابی برای مشاغل کوچک

بازاریابی امری حیاتی است چون به کمک آن می توانید نیاز مشتریان خود را شناسایی کنید و آنرا برآورده سازید. اجازه دهید موضوع را کمی باز تر کنیم هر کسی که کسب و کاری را اداره می کند چه کوچک و چه بزرگ تمایل دارد آنرا توسعه دهد و به آن رونق بیشتری بدهد. اگر کسب و کار کوچکی دارید و می خواهید آن را توسعه دهید توصیه می کنم این مطلب را بخوانید.