برچسب: تجارت الکترونیک

سپتامبر 12
3 روش برای افزایش فروش از طریق وبسایت

بطور کلی دو دلیل عمده وجود دارد که بر اساس آن باید یک وبسایت برای خود داشته باشید. دلیل اول اینکه سایت باعث می شود تا پیدا کردن کسب و کار شما ساده تر شود. دلیل دوم هم اینکه، این وبسایت، باید برای شما بفروشد.

آوریل 14
نه راز برای طراحی یک وبسایت حرفه ای

وبسایت شما به نوعی در حکم مامور مخفی کسب و کار شما تلقی می شود و در بین کاربران شما تصویر برند شما را می سازد. یک وبسایت خوب می تواند باعث شود تا شما در بین رقبا بهتر از بقیه بدرخشید و در طی یک بازه زمانی کوتاه منجر به ارتقاء سودآوری شما شود.

مارس 09
چگونه از وب سایت خودمان درآمد داشته باشیم – بخش دوم

در بخش اول از این مطلب راههای مختلفی را در رابطه با چگونگی پیدا کردن سفارش دهندگان تبلیغات و محصولات مختلف برای ترفیع و تبلیغ آنها را بررسی کردیم.

سپتامبر 21
9 روشی که با استفاده از آنها بطور وحشتناکی موجب دور شدن مشتریان می شویم

این موضوعی است که اغلب بازاریابان - - خصوصا بازاریابان در حوزه تجارت الکترونیک - - هر روزه مرتکب آن می شوند. در واقع مطالعه ای توسط موسسه بیمارد در رابطه با قابلیت استفاده داشتن سبد خرید و دروازه پرداخت نشان می دهد که 67.91% از سبدهای خرید بدون اضافه شدن کالایی به آن ترک می شوند.

آگوست 30
روانشناسی رنگ و تجارت الکترونیک

رنگ بر خلق و خو و وضعیت ذهنی ما بطور کلی تاثیر می گذارد و می تواند عادات خرید مشتری را تحت تاثیر قرار دهد و بدین طریق روانشناسی رنگ را به بخش مهمی از تجارت الکترونیک تبدیل می کند. این مقاله به اصول ابتدایی روانشناسی رنگ و روشهایی که در آنها می توانید روانشناسی رنگ را در تجارت الکترونیک خود به کار ببرید می پردازد.