• چقدر با تکنیک و مفهوم ویدئو مارکتینگ آشنا هستید ؟

  امروزه ویدئو مارکتینگ (video Marketing) نقش بسیار بزرگی را در تجارت ایفا میکند … جستجوی کاربران ، برای محتواهای ویدئویی روز به روز در حال افزایش است ضمن آنکه مردم به محتواهای ویدئویی بیش از دیگر مستندات اعتماد دارند . یک ویدئوی مناسب از یک محصول میتواند بسیاری از سئوالهای مشتریان و مخاطبین را جواب دهد …بسیاری از تماس های بیهوده و ابهامات را برطرف کند و زمان بیشتری را برای شما آزاد کند . ویدئو مارکتینگ به خودی خود ، بسیار حائز اهمیت بوده و فروش را بالا میبرد . ولی از جنبه دیگری نیز این مسئله قابل بررسی است . به لحاظ سئو (SEO).

  بدیهی است با عملکرد مناسبی که میتوانید اعمال کنید ، علاقه مندان پس از دیدن ویدئو ، به سایت شما رجوع میکنند و در حقیقت اهمیت دیگر ویدئو مارکتینگ خودش را نشان میدهد …لینکهایی که به سایت داده شده است عمدتا” از سایت های مطرح با رنکینگ بالا مانند یوتیوب و ویمئو و گوگل است که بسیار جای بحث دارد که البته به زودی ده قانون طلایی ، برای هدایت ویدئو های منتشر شده شما ،به سایت و افزایش رنکینگ سایت شما را به بحث میگذارم .

  بزرگترین مزیت ویدئو در اینست که شما با استفاده از جذابیت های بصری و در زمانی کمتر و به شکلی بهتر میتوانید خدمات ، محصولات و نهایتا خود و برند خود را معرفی کنید. کاربر با شما احساس بهتری پیدا میکند و بیشتر ترغیب میشود که به سایت شما رجوع کرده و اطلاعات بیشتری را کسب کند و یا خریدی انجام دهد .

  برند شما و طبیعتا محصول شما بیشتر در ذهنش میماند و حتی اگر تبلیغاتی مشابه شما ببیند ، ویدئوی شما نیز در ذهنش تداعی میشود . پس قطعا باید حرفه ای تر و سنجیده تر ویدئوی خود را راهی بازار و شبکه های اجتماعی کنید.

  ویدئو مارکتینگ

  در اینترنت کوتاهی و تاثیر سریع ، حرف اول را میزند  پس تا آنجا که مقدور هست و به محتوای اصلی کار لطمه نمیزند ویدئوی کوتاه تر و گویا تری بسازید. سریع به اصل مطلب بپردازید و با جلوه های ویدئویی بیش از حد و خسته کننده، وقت و ذهن کاربر را از او نگیرید. لندینگ پیج شما باید دقیقا به صفحه ای باشد که پس از دیدن ویدئو اطلاعات بیشتر را بتوان از آن کسب کرد و در آن صفحه همه آنچه که کاربر نیاز دارد را در اختیارش بگدارید.

  چنانچه قصد دارید ویدئو مارکتینگ های متعددی را ساخته و منتشر کنید، یک خط مشی  واحد و سنجیده برای آن انتخاب کنید و یونیفرم یکسانی را به لحاظ دیداری و محتوا برای آنها در نظر بگیرید. حتی بسیاری از برندها و شبکه های معتبر زمان یکسانی را نیز به آن اختصاص میدهند و مخازب میداند که به عنوان مثال تمام ویدئوهای شما 3 دقیقه میباشد .

  بعد ها بیشتر در باره ویدئو مارکتینگ خواهم نوشت و از نظرات یکدیگر استفاده خواهیم برد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  این مطلب در مجموع 64 بار و امروز 1 بار مشاهده شده است.
  .

  نظرات

 • هنوز نظری ندارید.
 • یک نظر اضافه کنید