از انجام چه کارهایی در شبکه اینستاگرام خودداری کنیم

در تمامی مطالبی که در مورد شبکه اینستاگرام تاکنون نوشته ام، زمان زیادی را صرف موضوع بایدها کرده ام. چه اینها بهترین روش ها یا راهکارها باشد یا نه، راههای بسیار زیاد دیگری وجود دارد تا بتوانیم بطور موثر از اینستاگرام استفاده کنیم. با این وجود کارهای بسیار زیادی هم هستند که در صورت انجام دادن ممکن است مانع از موفقیت شما در این شبکه اجتماعی شوند.

اینها مواردی هستند که نباید در محیط اینستاگرام انجام داد:

از نام های کاربری ناشیانه استفاده نکنید.

متاسفانه عملکرد جستجو در سایت اینستاگرام بخوبی سایتهای دیگر انجام نمی شود. اگر شما نام کاربری خود (یا حتی نام اصلی خودتان) بگونه ای انتخاب شود که پیدا کردن آن سخت باشد، مردم موفق به پیدا و دنبال کردن شما نمی شوند. در عوض می توانید برای نام کاربری در این شبکه از چیزی استفاده کنید که پیدا کردن و تشخیص آن برای هر کسی آسان باشد، خواه این نام واقعی شما باشد یا نامی باشد که برای کسب و کار خود انتخاب کرده اید.

پروفایل خود را بحالت شخصی یا خصوصی در نیاورید.

جز در موقعی که از اینستاگرام تنها برای دلایل شخصی استفاده می کنید و قصد شبکه سازی با آن را ندارید، پروفایل خود را در حالت شخصی تنظیم نکنید. در عوض در تنظیمات آن حالت عمومی را انتخاب کنید تا دنبال کنندگان شما موفق به دیدن ارسال های شما در این شبکه شوند و بتوانند دقیقا از ماهیت و چیستی کار شما مطلع شوند. با این روش اگر افراد بصورت مستقیم قادر به دیدن محتوای ارسال شده از طرف شما باشند و نیازی به تائید شدن از طرف شما نداشته باشند، زودتر به یکی از طرفداران شما تبدیل شده و در لیست دنبال کنندگان شما قرار می گیرند.

نبایدهای اینستاگرام

همانند یک تازه وارد برخورد نکنید.

اینستاگرام تماما محیطی برای تعامل و اشتراک گذاری مطالب مختلف است. جز در شرایطی که شما در این محیط تازه وارد باشید، نباید در سایه قرار گرفته و فعالیتی نداشته باشید. در عوض بصورت پیوسته محتوایی را در این شبکه ارسال کنید، محتوای دیگران را بپسندید و در زیر کامنت های آنها پیوسته نظرات خود را درج کنید. با محتوای دیگران تعامل داشته باشید تا از این طریق بتوانید روابط بهتری را با دیگر کاربران در این محیط برقرار کنید.

بدون در نظر گرفتن عنوان اقدام به ارسال محتوا نکنید.

اینکه تصویر ارسالی از طرف شما تا چه میزانی جذاب و زیبا باشد، هیچ اهمیتی ندارد، اگر که آن را بدون در نظر گرفته توضیح یا عنوان بر روی این شبکه ارسال کنید. ارسال محتوا همراه با عنوان به میزان بالاتری از تعامل مخاطبین دست پیدا می کند و به شما اجازه می دهند تا با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید. به مردم بگوئید که تصویر ارسالی شما چیست، جمله ای را در آن رابطه نقل قول کنید، سوالی را از مخاطبان خود بپرسید. هر چه که هست باید موضوعی مرتبط با محتوای خود پیدا کنید و همزمان به درج آن بپردازید.

از هشتگ بصورت اشتباه استفاده نکنید یا بیش از حد آن را مورد استفاده قرار ندهید.

هشتگ ها در محیط اینستاگرام از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند و باید برای افزودن به تعداد بازدید های هر پست از آنها در ارسال محتوا استفاده کنیم. با این وجود استفاده بیش از ۷-۱۰ هشتگ در یک پست بسیار زیاد است. سعی کنید در توضیح یا عنوان خود برای یک ارسال از ۵ تا ۷ هشتگ مرتبط استفاده کنید. از هشتگ های معروف مانند #love – عشق و . . . استفاده نکنید، خصوصا اگر این موارد ارتباط مستقیم با محتوای شما ندارند. استفاده از هشتگ ها معروف و نامرتبط به منظور دیده شدن ارسال شما در جستجوهای مطرح و شناخته شده هیچ کمکی به شما جهت بالا بردن میزان دنبال کنندگان شما ندارد و از این طریق دنبال کنندگان محتمل خود را نیز از دست می دهید.

هرگز نسبت به نظرات درج شده توسط دنبال کنندگان خود بی اعتنایی نکنید.

هنگامی که مردم زمانی را برای درج نظرات در زیر ارسال های شما صرف می کنند یا سوالی را مطرح می کنند، یه آنها بی اعتنایی نکنید! همیشه شرایطی را بوجود آورید تا مطمئن باشید که بخش اعلان های خود را چک کرده اید و نظرات و سوالات را پاسخ گفته اید تا همیشه نسبت به درج کنندگان این نظرات در موقعیتی بهتر قرار داشته باشید. سپس به آنها به شکل (@نام کاربری به منظور آگاه شدن آنها) پاسخ داده و از آنها تشکر کنید یا سوال مطرح شده از طرف آنها را پاسخ دهید. زمانی که این روش بطور پیوسته مورد استفاده قرار گیرد، نظرات بطور مستقیم بر رابطه شما با مخاطبان تاثیر می گذارد.

محتوای دیگر کاربران اینستاگرام را به سرقت نبرید.

تنها به این دلیل که شما از تصویر استفاده شده توسط یکی از کاربران اینستاگرام خوشتان آمده، دلیل نمی شود که می توانید آن را به عنوان عکسی متعلق به خودتان در محیط اینستاگرام ارسال کنید. اگر می خواهید از محتوای تولید شده توسط دیگر کاربران در استراتژی خود استفاده کنید، از آنان بخواهید تا شما را بر روی پست خود تگ کنند یا بر روی ارسال های آنها از هشتگ استفاده کنید. زمانی که اقدام به ارسال مجدد مطلبی از دیگران می کنید، همیشه، همیشه و همیشه از آنها به عنوان مالک معنوی تصویر یاد کنید. اپلیکیشن هایی در این زمینه وجود دارد که به شما اجازه میدهد تا محتوای دیگران را در حساب خود مجددا ارسال کنید، در حالیکه از آنها به عنوان مالک معنوی نام برده می شود.

از تصاویر موجود در بخش جستجوی تصاویر گوگل استفاده نکنید.

اینستاگرام محیطی است برای اشتراک گذاری محتوای تهیه شده توسط خودتان و نه اشتراک گذاری محتوای کلی و عمومی که در نتایج جستجوی گوگل بدست می آید. اگر شما می خواهید یک نقل قول انگیزشی به اشتراک بگذارید، آن را در بالای یکی از تصاویر خودتان به اشتراک بگذارید. این محیط فیسبوک یا گوگل+ نیست، در آن از محتوای خودتان استفاده کنید و خلاقانه عمل کنید. در استفاده از تصاویری که خودتان با دوربین از خود می گیرید و تحت عنوان سِلفی شناخته می شود افراط نکنید. من متوجه هستم، همه ما از سِلفی خوشمان می آید. اما یک سِلفی خوب کافی است. مگر اینکه شما کیم کارداشین باشید – نه، حتی در آنصورت هم نیاز به یک سِلفی در روز ندارید – چه برسد به چند سِلفی در روز! می خواهید ظاهر خود را به رخ بکشید، خوب بکنید. می خواهید منطقه مسافرتی خود را نشان دهید، خود از طبیعت و مناظر آن عکس بگیرید. اگر از اینستاگرام برای رشد و توسعه کسب و کار خود بهره می برید، ارسال مکرر سِلفی کمکی به شما نمی کند.

محتوای تهیه شده خود را بصورت یکباره و پشت سر هم ارسال نکنید.

اگر تعداد زیادی تصویر برای ارسال بر روی شبکه اینستاگرام در اختیار دارید، همه آنها را پشت سر هم ارسال نکنید. برعکس بین هر یک ارسال خود یک یا حداقل نیم ساعت فاصله قرار دهید. این موضوع نه تنها باعث می شود جریان آگاه سازی مخاطبان شما پر نشود، بلکه موجب می شود تا ارسال های شما نیز توسط تعداد افراد بیشتری دیده شود، البته اگر تکراری نباشند و هریک به موضوعی جداگانه بپردازند. در ارتباط با عدم تکراری بودن ارسال های شما باید توجه کنید که اقدام به ارسال بیش از ۵ تصویر در ارتباط با یک موضوع نکنید. در رابطه با هر موضوع یک یا دو مورد از بهترین تصاویر خود را انتخاب کرده و آنها را ارسال کنید.

از ارسال تمامی پست های خود بصورت خودکار در شبکه های توئیتر و فیسبوک خودداری کنید.

در حالیکه من پیشنهاد می کنم که گاهی پستهای خود را در فیسبوک و توئیتر نیز به اشتراک بگذارید، باید توجه داشته باشید که دلیلی وجود ندارد تا شما تمامی محتوای خود را در سایتها یا شبکه های دیگر خود به اشتراک بگذارید. اگر همیشه اقدام به اشتراک گذاری آنها در سایتهای دیگر خود بکنید، دیگر چه لزومی دارد که دیگران شما را در اینستاگرام دنبال کنند؟ به جای این کار من پیشنهاد می کنم یکی از عکسهای خود را در شبکه های دیگر به اشتراک بگذارید و سپس از طرفداران خود بخواهید تا برای دیدن بقیه محتوای اینچنینی شما، شما را در اینستاگرام نیز دنبال کنند.

اقدام به دنبال کردن هرکسی که شما را دنبال می کند، نکنید.

تنها به این دلیل که کسی شما را در محیط اینستاگرام دنبال می کند، شما نباید در پاسخ به وی اقدام به دنبال کردن وی کنید. البته اگر احساس می کنید مطالب و محتوای تولید شده توسط آنها برایتان جالب است یا در هماهنگی با محتوای تولیدی شماست، آنها را دنبال کنید! مقابله به مثل خیلی عالی است. اما احساس نکنید که شما مجبور هستید همه دنبال کنندگان خود را دنبال کنید. اگر بخش آگاه سازی ما از ارسال محتوا توسط دیگران مملوء از تصاویری شود که شما علاقه ای به دیدن آنها ندارید، مطمئنا علاقه خود را نسبت به این شبکه از دست داده و دیگر از آن استفاده نمی کنید. با قصد ترک کردن کسی اقدام به دنبال کردن وی نکنید تا فقط از این طریق تعداد دنبال کنندگان خود را بالا برده باشید. اگر تنها کسی را دنبال می کنید تا بعد از دنبال شدن از طرف او، از دنبال کردن وی امتناع کنید و از این طریق تعداد دنبال کنندگان خود را افزایش دهید، باید بگویم که این کار نشان از بی ادبی فوق العاده شما دارد. این هدفی نیست که اینستاگرام آن را دنبال می کند. افرادی را دنبال کنید که واقعا به آنها و محتوای آنها علاقمندید و بدین شکل اقدام به برقراری یک رابطه بکنید. تعداد دنبال کنندگان شما بصورت طبیعی و به همین شکل افزایش پیدا می کند.

اقدام به خرید دنبال کنندگان نکنید.

تعجب می کنم که هنوز باید اقدام به تذکر این مورد بکنم، اما هرگز اقدام به خریدن دنبال کنندگان در محیط اینستاگرام نکنید. آنها به هیچ وجه برای شما مفید نخواهند بود. در حقیقت، آنها شانس شما برای تبدیل شدن به یک صفحه فعال و مشهور را از بین می برند، چرا که هرگز اقدام به پسندیدن تصاویر و ارسال های شما یا درج نظر در زیر آنها نمی کنند. بجای آن، این زمان را صرف جذب دنبال کنندگان واقعی در محیط اینستاگرام بکنید. حالا تمامی نکاتی را که من اعتقاد دارم برای موفق شدن در محیط اینستاگرام باید از انجام دادنشان خودداری کنید را در اختیار دارید، امیدوارم موفق باشید.

نویسنده جِن هِرمان – ۱۰ بهمن ۱۳۹۲

این موارد به رشد شما در شبکه اینستاگرام کمک کرده و پیج شمارا به یک اکانت حرفه ای تبدیل میکند، اگر به نظرتان مفید آمده است به آن ستاره دهید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۷ از ۵
از مجموع ۱۲ رای
این مطلب در مجموع ۷۳,۸۲۱ بار و امروز ۵ بار مشاهده شده است.
.
FavoriteLoading به علاقه مندیهایم اضافه کن!
Subscribe
Notify of
guest
128 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
علی
علی
6 سال پیش

مطالب قشنگی داشتی خیلی کمکم کرد
دستت طلا

کامران
کامران
4 سال پیش
پاسخ به   فرشید رمضانی

سلام
مطالبتون بسیار مفید و آموزنده بود …سپاسگزارم.
فقط یک نکته/من نمیتونم از طریق اینستاگرام فیلم ارسال کنم و هر بار که اقدام به این کار میکنم پیغام میده ، ایستاگرام موقتاً غیر فعال شده است. / آیا این مشکل از گوشی من یا برنامه است؟
در مورد ارسال گیف هم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

مریم
مریم
6 سال پیش

سلام ممنون از نوشته بسیار مفیدتون
من یک سوالی داشتم که ممنون میشم بهم جواب بدید.چون واقعا برام مشکل درست کرده
راستش من با تعداد زیادی از اعلان هایی روبرو میشم که یک نوع تبلیغات هستن. یعنی یک نفر منو توی یک عکس mention کرده تا برم و عکسش رو لایک کنم. در حالیکه من این اشخاص رو اصلا دنبال نمیکنم. چطور میتونم جلوی این کارشون رو بگیرم
خواهشا زودتر جواب بدین ممنون

محمد جواد
محمد جواد
6 سال پیش

خیلی خوب و مفید بود. ممنون

الهام
الهام
2 سال پیش
پاسخ به   محمد جواد

سلام دوست عزیز آیااگه از پیج شخصی بازدید کنیم و ویدیوهاشو و ببینیم اون شخص متوجه بازدید ما از ویدئومیشه مرسی

atena.14
atena.14
6 سال پیش

من نمیتونم اینستاگراممو کانفیرم کنم ادرس ایمیلمو خودش عوض کرده الان کانفیرم نمیشه چیکار کنم تا ادرس ایمیلم درست شه؟؟

مهلا
مهلا
4 سال پیش
پاسخ به   atena.14

من زمانی که ادرس ایمیلم خود به خود عوض شد تحقیق کردم فهمیدم کسی هکم کرده و ادرس ایمیل منو عوض کرده…محض اطمینان یه ایمیل جدید وارد کنید اون قسمت

منا
منا
6 سال پیش

سلام.چجوری میتونم ایمیل عوض کنم در اینستگرام.ممنون میشم راهنماییم کنید

ستاره
ستاره
4 سال پیش
پاسخ به   منا

سلام دوست عزیز چه جور میشه . کسی که عکس منو گذاشته رو صفحه انیستا خودش . پاکش کنم . عکس منو دزدیده . یا چند نفر باید ریپرتش کن تا صفحه انیستا گرام اون حذف بشه .

علی
علی
4 سال پیش
پاسخ به   ستاره

باید حد عقل ۵نفر ریپورتش کنند ویا گزارش بدی

سوده
سوده
6 سال پیش

سلام
می خواستم بدونم اگه من برم در صفحه شخصی کسی اون شخص متوجه میشه؟؟؟؟
خیله مهمه برام

سوده
سوده
6 سال پیش
پاسخ به   فرشید رمضانی

خدا خیرت بده
ممنون

ماریا
ماریا
6 سال پیش

سلام من یه مشکلی با منشن اینستاگرام پیدا کردم و این اونعه که هرکسیو زیر هر پستی منشن میکنم قادر به دیدن نیست، ممنون میشم کمک کنید

جعفریان
جعفریان
6 سال پیش

سلام /ببخشید چطوری میتونم آیدیمو عوض کنم /

masoudm
masoudm
6 سال پیش

سلام خسته نباشید
تو اینستاگرام میشه نام کاربری رو تغییر داد
وقتی هم تغیر بدی کلا ادرس و… عوض میشه
خب کسی تغغیر داده و فالورش نیستیم چطور پیداش کنیم باز

فاتیما
فاتیما
6 سال پیش

سلام – من چگونه میتوانم نام خود را در ایستاگرام عوض بکنم- و من به ایستاگرام بعض دوستانم میروم نمیتوانم کامنت بزارم پیم بلوک میدهد با توجه ایا من هک شده ام چون قبلا توسط یه نفر در فیس بوک هک شده بودم ایا الان هم همین موضوع پیش امده

hamed
hamed
6 سال پیش

سلام.اقا ما چجوری ایمیل اکانتمو عوض کنم.پلیزززز جواب بدین

محبوب
محبوب
5 سال پیش

سلام.ببخشید اگر کسی تو اینستا منو تگ کنه و تو اون پیج به من بی احترامی کنه میتونم ادرسه ای پی شو پیدا کنم،و ازش شکایت کنم؟؟لطفا به ادرسه ایمیلم جواب و بفرستین ممنون

happy
happy
5 سال پیش

سلام خسته نباشید
اگه پیجی رو که پرایوت نیست فالو کنم و بلافاصله آنفالو کنم،ادمینش میفهمه که پیجش توسط من فالو شده؟؟
ممنون میشم جواب بدین

Mona
Mona
5 سال پیش

سلام
خسته نباشین…
میتونید یه اسم ساده و خوب که توی سرچ ها راحت پدا بشه رو پیشنهاد کنید ..مثلا برا اسم (mona(

هالان
هالان
5 سال پیش

سلام.ایمیل من اشتباه در اینستاوارد شده برای تغییرش هرکار میکنم نمیشه.
confirm email addres
ب ایمیل من اومد و در قسمت یوزر و پسوورد همش خطا میده.درضمن من تازه پسووردمو عوض کردم.لطفا کمکم کنید ممنون

پرديس
پرديس
5 سال پیش

با سلام و خسته نباشید
من می خواهم یوزر اینستاگرامم را عوض کنم ولی پیغام می دهد is not available چه کار کنم که بتونم یوزر را تغییر بدهم لطفا مرا راهنمایی کنید. ممنون

فرشتہ
فرشتہ
4 سال پیش
پاسخ به   فرشید رمضانی

ممکن هم هست اینستای شمابن شده باشه به علت اکانتهای زیاد که باروت شدن گوشی درس میشه

تینا
تینا
5 سال پیش

مرسی از اطلاع رسانیتون

ندا ج
ندا ج
5 سال پیش

سلام و وقتتون خوش
ممنون بابت مطالب خوب و کاملی که گذاشتید … چندتا سوال اینستاگرامی داشتم
۱- وقتی کسی رو بلاک میکنیم آیا میتونیم باز هم پیجش رو ببینیم؟
۲- جدیدا مجبور شدم چند نفر رو بلاک کنم اما ظاهرا اونها هم تونستن من رو بلاک کنن… مگه وقتی کسی رو بلاک میکنیم اینطور نیست که اونا دیگه نمیتونن پیج ما رو ببینن
۳- آیا امکانش هست که عکسی رو که توی اینستامون شیر کردیم رو تغییر بدیم یا ادینش کنیم؟ یا فقط امکان ادیت متن اون عکس وجود داره؟ در این صورت باید اون پست رو کلا حذف کرد؟
ممنون از پاسخگویی تون

ج
ج
4 سال پیش
پاسخ به   ندا ج

– وقتی کسی رو بلاک میکنیم آیا میتونیم باز هم پیجش رو ببینیم؟ کی جواب این نو بلده

حامد
حامد
5 سال پیش

سلام من چند روزه ک نمیتونم زیره پست ها فرندهامو منشن کنم مشکل از کجاست ممنون میشم جواب بدین

سپیده
سپیده
5 سال پیش
پاسخ به   فرشید رمضانی

این سوال منم هست. ولی من الان چند ماهه نمیتونم کسی زو تگ کنم. فقط باید اول برم دوباره آنفالو کنم. بعد فالو کنم . در اینصورت میتونم همون موقع تگش کنم وگرنه نمیشه

yasi
yasi
5 سال پیش

ببخشید اگه دیگه نشه اینستام برگرده بشه میشه بگید چجوری میتونم بعد از این اینکه مسدود شدم و وارد اینستا نمیشه چجور حسابمو کلا پاک کنم اصلا واردش نمیتونم بشم ..
به دلیل رعایت نکردن اینستا خارج شدم
این ایمیلم هستش ممنون میشم جواب و برام ایمل کنید خیلی واجبه …مرس از سایت خوبتون
Yasi_kojolo@yahoo.com

ع.م
ع.م
5 سال پیش

چه مطلب چرتی و در حیرتم از خیل این همه بیکار و تشنه ی معروفیت!
فقر معنوی و دوست داشته شدن و جلب توجه کردن برای جبران این فقر تاسف بار به نظر می رسه و البته مضحک!
خوش باشین همگی
دیده بشین به حق علی :)))

seyed
seyed
5 سال پیش

واقعا ممنون

Za
Za
5 سال پیش

یه سوال داشتم.
اگر وارد اکانت اینستاگرام کسی دیگر شویم او متوجه میشه ؟

Atena
Atena
5 سال پیش

سلام
من چند بار اینستاگرام نصب کردم اما به دلایلی پاک شده پسوردمو فراموش کردم دوباره ساختم حالا میخوام اون قبلیا کلاً دی اکتیو بشه ایا راهی هست؟

shadi dhkhoda
shadi dhkhoda
5 سال پیش

درود دوست عزیز چه چیز باعث بلاک شدن یاریپورت میشه در اینستا.! .. من دوبار بلاک شدم وپیجم رو از دست دادم با اینکه قوانین اینستا رو بخوبی میدونم و طبق قوانین عمل میکنم

علی
علی
5 سال پیش

سلام
عکس پروفایل من به هیچ وجه عوض نمیشه خواهشا راهنماییم کنید

نازی
نازی
5 سال پیش

سلام.شما فرمودید اگر وارد صفحه اینستای فرد دیگری بشویم اون شخص متوجه نمیشه..پس چطور وقتی وارد صفحه های فروشگاهی فقط برای باز دید میشویم بعد توسط اون شخص فالو میشییم..برای من چندین مورد اتفلق افتاده

Rozhin
Rozhin
5 سال پیش

سلام خواهش میکنم جواب بدید.
من هرکاری میکنم که وارد اینستام بشم نمیشه نمیدونم هک شده یا قاطی کرده
میخوام بدونم اگه هک شده باشه ممکنه اون فرد به عکس ها و فیلم های شخصیم در گالری دسترسی پیدا کنه؟؟ من در اینستا عکس و فیلمی ندارم قبلا همه رو حذف کرده بود.
منظورم عکس و فیلم تو خود حافظه گوشیم نه اینستا. توروخدا جوابمو بدید

علیرضا
علیرضا
5 سال پیش

سلام. خیلی مطالب خوبی بود. واقعاً دستتون درد نکنه.

الی
الی
4 سال پیش

سلام….،میشه کمکم کنید،،میخوام یوزرنیمِ اینستامو کوتاه کنم ولی نمیشه،،
خیلی از پیجهای خارجی رو میبینم که اسمشون سه حرفیه،،ولی من نتونستم 🙁
لدفن بهم بگید چجوری میتونم،،
ممنون

ela
ela
4 سال پیش

سلام.یه سوال داشتم.اگه عکسی رو از اینستام حذف کنم برای دیگران که منو فالو میکنن بازم اون عکس تو پیجشون میمونه که ببیننش؟

مریم
مریم
4 سال پیش

با سلام و عرض ادب،
ی سوال داشتم اگه راهنمائی کنید ممنون میشم.
من ی نفر رو که آیدیش رو میدونم چیه و پیجشم پابلیک هست در روز یکی دوبار اسمشو سرچ میکنم و صفحشو میبینم ( البته نه من او رو فالو میکنم نه اون من رو فالو میکنه) مشکلی که الان دارم با گوشی ی دوست دیگم که هرو همدیگه رو فالو میکنیم، با گوشی دوستم رفتم توو اینستاش و بعد رفتم قسمت فالوئینگاش و روی اسم خودم زدم پیج من باز شد که خب نتا اینجا همه چیز اکی هست منتها وقتی از گوشی اون رفتم توو پیج خودم و فالوئینگامو باز کردم دیدم اون شخصی که من اکثرا اسمشو سرچ میکنم و چک میکنم و میخوام هیچکس نفهمه آیدیشو اونجا داره نشون میده و بالاش نوشته people may you know، در صورتی که من نکیخوام کسی بفهمه دارم چی سرچ مسکنک میشه بگید امکانی هست که اینجوری نشه؟؟

فرزانه
فرزانه
3 سال پیش
پاسخ به   فرشید رمضانی

سلام اینستاگرامم موقه نصب نام کاربری و گذرواژه شو درست میزنم اما میگم این نام کاربری در دسترس نیس دوباره تلاش کنید خواهش راهنمایی کنید چیکار کنم?

فرزانه
فرزانه
3 سال پیش
پاسخ به   فرشید رمضانی

موقه نصب نام کاربری و گذرواژه شو درست میزنم اما میگم این نام کاربری در دسترس نیس دوباره تلاش کنید خواهش راهنمایی کنید چیکار کنم?

یاس
یاس
4 سال پیش

سلام
یه سوال داشتم
ممنون میشم راهنماییم کنید
اگر اسم کسی رو برای یک بار فقط سرچ کنی و پیج شخص هم پرایوت باشه و فقط در همین حد پیج فرد رو مشاهده کنی آیا اون شخص متوجه میشه?
چون شنیدم برنامه ایه به اسم who viewed my instageram وجود داره برای این کار,آیا این موضوع صحت داره?و واقعا میشه فهمید

هلن
هلن
4 سال پیش

سلام و ممنون بابت مطالب خوبتون
میخوام پیجی رو فالو کنم و به محض فالو کردن انفالو میشه خودش و پستهای پیجشم نشون نمیده بدون اینکه پیجش روخصوصی کرده باشه!!!
دلیلش چیه؟؟؟

نانا
نانا
4 سال پیش

سلام خواهش میکنم کمکم کنید پیج قبیلیم وریفای اکانت شده و بسته شده ویه کد به ایمیلم میفرسته ولی من ایمیل یادم نیست و پیج خصوصی نییست و این خطرناکه و در پیجم مشخصاتم هستش و این در حالی که پینم بدون قلف هستش خواهش میکنم کمکم کنید.در پناه امن الهی

نانام
نانام
4 سال پیش

اقای رمضائی خواهس میکنم کمکم کنید من حتما باید به پیجم دسترسی پیدا کنم خیلی برام مهمه چون پیجم قلف نیست.یه ایمیل احتمال میدم ولی هر چی رمزو میزنم میگه اشتبا س.ممنونم

فاطمه
فاطمه
4 سال پیش

سلام ببخشید اگه بعدا یه برنامه درست بشه که بازدید کنندگان از اینستاگرامو نشون بده کسایی رو که الان از پیجمون بازدید کردنو نشون میده؟ مثلا الان من میرم تو پیج یه نفر اگه دیگه نرم تو پیجش توی اون برنامه نشون میده که رفتم یا نه؟ لطفا جواب بدید ممنون

راصیه
راصیه
4 سال پیش

سلام من پنج تا اکانت با ایمیل های مختلف درست کردم هر پنج تا فالوور و فالوویینگ های همدیگه اند و همدیگه رو لایک میکنن می خام بدونم کسی متوجه میشه چون زیر پروفایل هرکدو مینویسه فالو شده توسط پنج تای دیگه

mah
mah
4 سال پیش

سلام من یه سوال داشتم. با داشتن آی پی یک نفر میتونیم از اکانت های مختلفش در اینستا مطلع بشیم؟ و اینکه چه کار هایی در اون برنامه انجام داده مثلا لایک کردن چه کسی یا فالو کردن؟؟ لطفا هر چه سریعتر جواب بدین

طرح توجیهی
طرح توجیهی
4 سال پیش

ممنونم از سایت خوبی که دارید موفق باشید

shdlin
shdlin
4 سال پیش

سلام من یه سوال داشتم ، من با یه نفر توو یه اکانت اینستا بودیم، آیا عکسای گالری من واسه اون میره؟

علی
علی
4 سال پیش

با سلام و خسته نباشید
علت این ک چند روزی هیت ک تو قسمت سرچ اینستاگرام فقد عکس و پیج خارجی برام باز میکنه چی هست
اصلا پیج های ایرانی تو قسمت سرچ نمیاد
با تشکر

سهراب
سهراب
4 سال پیش

سلام خیلی سایت خوبی دارین
ببخشید میخوام بدونم وقتی در اینستاگرام صرفا آنلاین هستیم و فقط عکس نگاه میکنیم ‘نه لایک’ فالوئرهامون از حضورمون اطلاع پیدا میکنند؟یا صرفا وقتی عکسی و لایک میکنیم متوجه میشن؟
مرسی

آیتک
آیتک
4 سال پیش

سلام خسته نباشید
یه سوال داشتم: من پیج دوستمو دنبال میکنم البته همدیگرو فالو نکردیم پیجشم پابلیکه گاهی فیلم میذاره خواستم بدونم که طرف متوجه میشه فیلمشو دیدیم یا نه ؟ چون پائینش مینویسه چند نفر فیلمو دیدن !! اسممون نمیره رو لیست ویو؟ چون اصلا نمیخوام طرفم متوجه بشه که کلیپشو دیدم

آیتک
آیتک
4 سال پیش
پاسخ به   آیتک

لطفا جوابمو بدین خیلی مهمه برام ، ممنون میشم ازتون

لیندا
لیندا
4 سال پیش

با سلام.اگر پیام خصوصی برای من فرستاده بشه و با هکم چت کنیم ایا دیگران هم میتونن چت خصوصی رو ببینن؟قبلا ممنون.

ارشش
ارشش
4 سال پیش

اگر کسی را فالو کنیم و ظرف یک ثانیه انفالوش کنیم، نوتیفکشینی که برا ادمین پیج اومده بود پاک می شه سریع؟ و اگر خود ادمین پیج در اون لحظه در اینستاگرام نباشه متوجه نمی شه درسته؟

جامع ترین ها
جامع ترین ها
4 سال پیش

عالی بود

یاس
یاس
4 سال پیش

سلام
پیج قبلیم هک شد متاسفانه الان دو روزه پیج جدید ساختم ولی نمیتونم نام کاربریم دو عوض کنم ارور میده که بلاکم فقط موقع عوض کردن نام کاربری میزنه بلاکم،لطفا راهنماییم کنید

مهاجرت به امریکا
مهاجرت به امریکا
4 سال پیش

سلام ممنون از نکات مفیدی که ذکر کردید

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

  128
  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x
  اسکرول به بالا