از انجام چه کارهایی در شبکه اینستاگرام خودداری کنیم

 • در تمامی مطالبی که در مورد شبکه اینستاگرام تاکنون نوشته ام، زمان زیادی را صرف موضوع بایدها کرده ام. چه اینها بهترین روش ها یا راهکارها باشد یا نه، راههای بسیار زیاد دیگری وجود دارد تا بتوانیم بطور موثر از اینستاگرام استفاده کنیم. با این وجود کارهای بسیار زیادی هم هستند که در صورت انجام دادن ممکن است مانع از موفقیت شما در این شبکه اجتماعی شوند.

  اینها مواردی هستند که نباید در محیط اینستاگرام انجام داد:

  از نام های کاربری ناشیانه استفاده نکنید.

  متاسفانه عملکرد جستجو در سایت اینستاگرام بخوبی سایتهای دیگر انجام نمی شود. اگر شما نام کاربری خود (یا حتی نام اصلی خودتان) بگونه ای انتخاب شود که پیدا کردن آن سخت باشد، مردم موفق به پیدا و دنبال کردن شما نمی شوند. در عوض می توانید برای نام کاربری در این شبکه از چیزی استفاده کنید که پیدا کردن و تشخیص آن برای هر کسی آسان باشد، خواه این نام واقعی شما باشد یا نامی باشد که برای کسب و کار خود انتخاب کرده اید.

  پروفایل خود را بحالت شخصی یا خصوصی در نیاورید.

  جز در موقعی که از اینستاگرام تنها برای دلایل شخصی استفاده می کنید و قصد شبکه سازی با آن را ندارید، پروفایل خود را در حالت شخصی تنظیم نکنید. در عوض در تنظیمات آن حالت عمومی را انتخاب کنید تا دنبال کنندگان شما موفق به دیدن ارسال های شما در این شبکه شوند و بتوانند دقیقا از ماهیت و چیستی کار شما مطلع شوند. با این روش اگر افراد بصورت مستقیم قادر به دیدن محتوای ارسال شده از طرف شما باشند و نیازی به تائید شدن از طرف شما نداشته باشند، زودتر به یکی از طرفداران شما تبدیل شده و در لیست دنبال کنندگان شما قرار می گیرند.

  نبایدهای اینستاگرام

  همانند یک تازه وارد برخورد نکنید.

  اینستاگرام تماما محیطی برای تعامل و اشتراک گذاری مطالب مختلف است. جز در شرایطی که شما در این محیط تازه وارد باشید، نباید در سایه قرار گرفته و فعالیتی نداشته باشید. در عوض بصورت پیوسته محتوایی را در این شبکه ارسال کنید، محتوای دیگران را بپسندید و در زیر کامنت های آنها پیوسته نظرات خود را درج کنید. با محتوای دیگران تعامل داشته باشید تا از این طریق بتوانید روابط بهتری را با دیگر کاربران در این محیط برقرار کنید.

  بدون در نظر گرفتن عنوان اقدام به ارسال محتوا نکنید.

  اینکه تصویر ارسالی از طرف شما تا چه میزانی جذاب و زیبا باشد، هیچ اهمیتی ندارد، اگر که آن را بدون در نظر گرفته توضیح یا عنوان بر روی این شبکه ارسال کنید. ارسال محتوا همراه با عنوان به میزان بالاتری از تعامل مخاطبین دست پیدا می کند و به شما اجازه می دهند تا با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید. به مردم بگوئید که تصویر ارسالی شما چیست، جمله ای را در آن رابطه نقل قول کنید، سوالی را از مخاطبان خود بپرسید. هر چه که هست باید موضوعی مرتبط با محتوای خود پیدا کنید و همزمان به درج آن بپردازید.

  از هشتگ بصورت اشتباه استفاده نکنید یا بیش از حد آن را مورد استفاده قرار ندهید.

  هشتگ ها در محیط اینستاگرام از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند و باید برای افزودن به تعداد بازدید های هر پست از آنها در ارسال محتوا استفاده کنیم. با این وجود استفاده بیش از 7-10 هشتگ در یک پست بسیار زیاد است. سعی کنید در توضیح یا عنوان خود برای یک ارسال از 5 تا 7 هشتگ مرتبط استفاده کنید. از هشتگ های معروف مانند #love – عشق و . . . استفاده نکنید، خصوصا اگر این موارد ارتباط مستقیم با محتوای شما ندارند. استفاده از هشتگ ها معروف و نامرتبط به منظور دیده شدن ارسال شما در جستجوهای مطرح و شناخته شده هیچ کمکی به شما جهت بالا بردن میزان دنبال کنندگان شما ندارد و از این طریق دنبال کنندگان محتمل خود را نیز از دست می دهید.

  هرگز نسبت به نظرات درج شده توسط دنبال کنندگان خود بی اعتنایی نکنید.

  هنگامی که مردم زمانی را برای درج نظرات در زیر ارسال های شما صرف می کنند یا سوالی را مطرح می کنند، یه آنها بی اعتنایی نکنید! همیشه شرایطی را بوجود آورید تا مطمئن باشید که بخش اعلان های خود را چک کرده اید و نظرات و سوالات را پاسخ گفته اید تا همیشه نسبت به درج کنندگان این نظرات در موقعیتی بهتر قرار داشته باشید. سپس به آنها به شکل (@نام کاربری به منظور آگاه شدن آنها) پاسخ داده و از آنها تشکر کنید یا سوال مطرح شده از طرف آنها را پاسخ دهید. زمانی که این روش بطور پیوسته مورد استفاده قرار گیرد، نظرات بطور مستقیم بر رابطه شما با مخاطبان تاثیر می گذارد.

  محتوای دیگر کاربران اینستاگرام را به سرقت نبرید.

  تنها به این دلیل که شما از تصویر استفاده شده توسط یکی از کاربران اینستاگرام خوشتان آمده، دلیل نمی شود که می توانید آن را به عنوان عکسی متعلق به خودتان در محیط اینستاگرام ارسال کنید. اگر می خواهید از محتوای تولید شده توسط دیگر کاربران در استراتژی خود استفاده کنید، از آنان بخواهید تا شما را بر روی پست خود تگ کنند یا بر روی ارسال های آنها از هشتگ استفاده کنید. زمانی که اقدام به ارسال مجدد مطلبی از دیگران می کنید، همیشه، همیشه و همیشه از آنها به عنوان مالک معنوی تصویر یاد کنید. اپلیکیشن هایی در این زمینه وجود دارد که به شما اجازه میدهد تا محتوای دیگران را در حساب خود مجددا ارسال کنید، در حالیکه از آنها به عنوان مالک معنوی نام برده می شود.

  از تصاویر موجود در بخش جستجوی تصاویر گوگل استفاده نکنید.

  اینستاگرام محیطی است برای اشتراک گذاری محتوای تهیه شده توسط خودتان و نه اشتراک گذاری محتوای کلی و عمومی که در نتایج جستجوی گوگل بدست می آید. اگر شما می خواهید یک نقل قول انگیزشی به اشتراک بگذارید، آن را در بالای یکی از تصاویر خودتان به اشتراک بگذارید. این محیط فیسبوک یا گوگل+ نیست، در آن از محتوای خودتان استفاده کنید و خلاقانه عمل کنید. در استفاده از تصاویری که خودتان با دوربین از خود می گیرید و تحت عنوان سِلفی شناخته می شود افراط نکنید. من متوجه هستم، همه ما از سِلفی خوشمان می آید. اما یک سِلفی خوب کافی است. مگر اینکه شما کیم کارداشین باشید – نه، حتی در آنصورت هم نیاز به یک سِلفی در روز ندارید – چه برسد به چند سِلفی در روز! می خواهید ظاهر خود را به رخ بکشید، خوب بکنید. می خواهید منطقه مسافرتی خود را نشان دهید، خود از طبیعت و مناظر آن عکس بگیرید. اگر از اینستاگرام برای رشد و توسعه کسب و کار خود بهره می برید، ارسال مکرر سِلفی کمکی به شما نمی کند.

  محتوای تهیه شده خود را بصورت یکباره و پشت سر هم ارسال نکنید.

  اگر تعداد زیادی تصویر برای ارسال بر روی شبکه اینستاگرام در اختیار دارید، همه آنها را پشت سر هم ارسال نکنید. برعکس بین هر یک ارسال خود یک یا حداقل نیم ساعت فاصله قرار دهید. این موضوع نه تنها باعث می شود جریان آگاه سازی مخاطبان شما پر نشود، بلکه موجب می شود تا ارسال های شما نیز توسط تعداد افراد بیشتری دیده شود، البته اگر تکراری نباشند و هریک به موضوعی جداگانه بپردازند. در ارتباط با عدم تکراری بودن ارسال های شما باید توجه کنید که اقدام به ارسال بیش از 5 تصویر در ارتباط با یک موضوع نکنید. در رابطه با هر موضوع یک یا دو مورد از بهترین تصاویر خود را انتخاب کرده و آنها را ارسال کنید.

  از ارسال تمامی پست های خود بصورت خودکار در شبکه های توئیتر و فیسبوک خودداری کنید.

  در حالیکه من پیشنهاد می کنم که گاهی پستهای خود را در فیسبوک و توئیتر نیز به اشتراک بگذارید، باید توجه داشته باشید که دلیلی وجود ندارد تا شما تمامی محتوای خود را در سایتها یا شبکه های دیگر خود به اشتراک بگذارید. اگر همیشه اقدام به اشتراک گذاری آنها در سایتهای دیگر خود بکنید، دیگر چه لزومی دارد که دیگران شما را در اینستاگرام دنبال کنند؟ به جای این کار من پیشنهاد می کنم یکی از عکسهای خود را در شبکه های دیگر به اشتراک بگذارید و سپس از طرفداران خود بخواهید تا برای دیدن بقیه محتوای اینچنینی شما، شما را در اینستاگرام نیز دنبال کنند.

  اقدام به دنبال کردن هرکسی که شما را دنبال می کند، نکنید.

  تنها به این دلیل که کسی شما را در محیط اینستاگرام دنبال می کند، شما نباید در پاسخ به وی اقدام به دنبال کردن وی کنید. البته اگر احساس می کنید مطالب و محتوای تولید شده توسط آنها برایتان جالب است یا در هماهنگی با محتوای تولیدی شماست، آنها را دنبال کنید! مقابله به مثل خیلی عالی است. اما احساس نکنید که شما مجبور هستید همه دنبال کنندگان خود را دنبال کنید. اگر بخش آگاه سازی ما از ارسال محتوا توسط دیگران مملوء از تصاویری شود که شما علاقه ای به دیدن آنها ندارید، مطمئنا علاقه خود را نسبت به این شبکه از دست داده و دیگر از آن استفاده نمی کنید. با قصد ترک کردن کسی اقدام به دنبال کردن وی نکنید تا فقط از این طریق تعداد دنبال کنندگان خود را بالا برده باشید. اگر تنها کسی را دنبال می کنید تا بعد از دنبال شدن از طرف او، از دنبال کردن وی امتناع کنید و از این طریق تعداد دنبال کنندگان خود را افزایش دهید، باید بگویم که این کار نشان از بی ادبی فوق العاده شما دارد. این هدفی نیست که اینستاگرام آن را دنبال می کند. افرادی را دنبال کنید که واقعا به آنها و محتوای آنها علاقمندید و بدین شکل اقدام به برقراری یک رابطه بکنید. تعداد دنبال کنندگان شما بصورت طبیعی و به همین شکل افزایش پیدا می کند.

  اقدام به خرید دنبال کنندگان نکنید.

  تعجب می کنم که هنوز باید اقدام به تذکر این مورد بکنم، اما هرگز اقدام به خریدن دنبال کنندگان در محیط اینستاگرام نکنید. آنها به هیچ وجه برای شما مفید نخواهند بود. در حقیقت، آنها شانس شما برای تبدیل شدن به یک صفحه فعال و مشهور را از بین می برند، چرا که هرگز اقدام به پسندیدن تصاویر و ارسال های شما یا درج نظر در زیر آنها نمی کنند. بجای آن، این زمان را صرف جذب دنبال کنندگان واقعی در محیط اینستاگرام بکنید. حالا تمامی نکاتی را که من اعتقاد دارم برای موفق شدن در محیط اینستاگرام باید از انجام دادنشان خودداری کنید را در اختیار دارید، امیدوارم موفق باشید.

  نویسنده جِن هِرمان – 10 بهمن 1392

  این موارد به رشد شما در شبکه اینستاگرام کمک کرده و پیج شمارا به یک اکانت حرفه ای تبدیل میکند، اگر به نظرتان مفید آمده است به آن ستاره دهید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱۶ رای
  این مطلب در مجموع 76,333 بار و امروز 1 بار مشاهده شده است.
  .

  نظرات

  • علی
   نوامبر 4, 2014 در 7:47 ب.ظ

   مطالب قشنگی داشتی خیلی کمکم کرد
   دستت طلا

   • فرشید رمضانی
    نوامبر 4, 2014 در 7:51 ب.ظ

    سلامت باشی . خوشحال شدم بدرد خورده

    • کامران
     آگوست 4, 2016 در 6:25 ب.ظ

     سلام
     مطالبتون بسیار مفید و آموزنده بود …سپاسگزارم.
     فقط یک نکته/من نمیتونم از طریق اینستاگرام فیلم ارسال کنم و هر بار که اقدام به این کار میکنم پیغام میده ، ایستاگرام موقتاً غیر فعال شده است. / آیا این مشکل از گوشی من یا برنامه است؟
     در مورد ارسال گیف هم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

     • فرشید رمضانی
      آگوست 6, 2016 در 4:00 ب.ظ

      سلام و ممنون از لطفتان
      به نظرم باید مشکل از برنامه باشه ، با اینحال امیدوارم دیگر دوستان راهنمایی های بیشتری کنند .
      موفق باشید

  • مریم
   نوامبر 19, 2014 در 5:28 ب.ظ

   سلام ممنون از نوشته بسیار مفیدتون
   من یک سوالی داشتم که ممنون میشم بهم جواب بدید.چون واقعا برام مشکل درست کرده
   راستش من با تعداد زیادی از اعلان هایی روبرو میشم که یک نوع تبلیغات هستن. یعنی یک نفر منو توی یک عکس mention کرده تا برم و عکسش رو لایک کنم. در حالیکه من این اشخاص رو اصلا دنبال نمیکنم. چطور میتونم جلوی این کارشون رو بگیرم
   خواهشا زودتر جواب بدین ممنون

   • فرشید رمضانی
    نوامبر 19, 2014 در 6:01 ب.ظ

    سلام و خواهش میکنم .
    متاسفانه تا اونجا که میدونم راهی نداره و هر کسی میتونه حتی بدون اینکه در لیست دیگری نباشد او را منشن کند . با اینحال بررسی میکنم شاید راهی باشد و شاید دیگر دوستان جواب مفید تری خدمتتان بدهند .
    مرسی

  • محمد جواد
   مارس 3, 2015 در 3:17 ب.ظ

   خیلی خوب و مفید بود. ممنون

   • الهام
    مارس 9, 2019 در 8:49 ب.ظ

    سلام دوست عزيز آيااگه از پيج شخصي بازديد كنيم و ويديوهاشو و ببينيم اون شخص متوجه بازديد ما از ويدئوميشه مرسي

    • فرشید رمضانی
     مارس 10, 2019 در 1:44 ق.ظ

     سلام و وقت شما بخیر .
     نه اگر ویدئوهای پیج را ببینید مشخص نمیشود ولی اگر استوری ها را ملاحظه بفرمایید شخص متوجه میشود .
     موفق باشید

  • atena.14
   مارس 14, 2015 در 10:16 ب.ظ

   من نمیتونم اینستاگراممو کانفیرم کنم ادرس ایمیلمو خودش عوض کرده الان کانفیرم نمیشه چیکار کنم تا ادرس ایمیلم درست شه؟؟

   • فرشید رمضانی
    مارس 15, 2015 در 11:28 ق.ظ

    سلام ، من تا به حال ندیده ام سایتی آدرس ایمیل را خودش تغییر دهد . آیا با یوزر و پسوردی که دارید میتوانید وارد سایت شوید ؟

   • مهلا
    اکتبر 3, 2016 در 4:18 ب.ظ

    من زماني كه ادرس ايميلم خود به خود عوض شد تحقيق كردم فهميدم كسي هكم كرده و ادرس ايميل منو عوض كرده…محض اطمينان يه ايميل جديد وارد كنيد اون قسمت

  • منا
   آوریل 7, 2015 در 2:44 ب.ظ

   سلام.چجوری میتونم ایمیل عوض کنم در اینستگرام.ممنون میشم راهنماییم کنید

   • ستاره
    جولای 21, 2016 در 7:14 ق.ظ

    سلام دوست عزیز چه جور میشه . کسی که عکس منو گذاشته رو صفحه انیستا خودش . پاکش کنم . عکس منو دزدیده . یا چند نفر باید ریپرتش کن تا صفحه انیستا گرام اون حذف بشه .

    • علی
     اکتبر 24, 2016 در 1:29 ب.ظ

     باید حد عقل 5نفر ریپورتش کنند ویا گزارش بدی

  • سوده
   آوریل 11, 2015 در 3:33 ب.ظ

   سلام
   می خواستم بدونم اگه من برم در صفحه شخصی کسی اون شخص متوجه میشه؟؟؟؟
   خیله مهمه برام

   • فرشید رمضانی
    آوریل 11, 2015 در 3:36 ب.ظ

    سلام
    خیر در اینستاگرام اگر از پروفایل کسی بازدید کنید او متوجه نمیشود .
    در بین شبکه های اجتماعی ، در حال حاضر فقط در لینکدین هست که مشخص میشود چه کسانی از پروفایل ها دیدن کرده اند .
    موفق باشید

    • سوده
     آوریل 11, 2015 در 3:42 ب.ظ

     خدا خیرت بده
     ممنون

  • ماریا
   آوریل 22, 2015 در 9:30 ب.ظ

   سلام من یه مشکلی با منشن اینستاگرام پیدا کردم و این اونعه که هرکسیو زیر هر پستی منشن میکنم قادر به دیدن نیست، ممنون میشم کمک کنید

  • جعفریان
   آوریل 23, 2015 در 3:36 ب.ظ

   سلام /ببخشید چطوری میتونم آیدیمو عوض کنم /

  • masoudm
   آوریل 30, 2015 در 11:10 ق.ظ

   سلام خسته نباشید
   تو اینستاگرام میشه نام کاربری رو تغییر داد
   وقتی هم تغیر بدی کلا ادرس و… عوض میشه
   خب کسی تغغیر داده و فالورش نیستیم چطور پیداش کنیم باز

  • فاتیما
   می 4, 2015 در 10:37 ب.ظ

   سلام – من چگونه میتوانم نام خود را در ایستاگرام عوض بکنم- و من به ایستاگرام بعض دوستانم میروم نمیتوانم کامنت بزارم پیم بلوک میدهد با توجه ایا من هک شده ام چون قبلا توسط یه نفر در فیس بوک هک شده بودم ایا الان هم همین موضوع پیش امده

  • hamed
   می 22, 2015 در 11:27 ب.ظ

   سلام.اقا ما چجوری ایمیل اکانتمو عوض کنم.پلیزززز جواب بدین

  • محبوب
   جولای 31, 2015 در 1:17 ب.ظ

   سلام.ببخشيد اگر كسي تو اينستا منو تگ كنه و تو اون پيج به من بي احترامي كنه ميتونم ادرسه اي پي شو پيدا كنم،و ازش شكايت كنم؟؟لطفا به ادرسه ايميلم جواب و بفرستين ممنون

  • happy
   جولای 31, 2015 در 11:10 ب.ظ

   سلام خسته نباشید
   اگه پیجی رو که پرایوت نیست فالو کنم و بلافاصله آنفالو کنم،ادمینش میفهمه که پیجش توسط من فالو شده؟؟
   ممنون میشم جواب بدین

   • فرشید رمضانی
    آگوست 1, 2015 در 1:57 ق.ظ

    سلام و ممنون از لطفتان
    بله ، هنگامی که فالو میکنید برای ادمین پیج نوتیفیکیشن فرستاده میشود .
    موفق باشید

  • Mona
   آگوست 7, 2015 در 8:21 ب.ظ

   سلام
   خسته نباشين…
   ميتونيد يه اسم ساده و خوب كه توي سرچ ها راحت پدا بشه رو پيشنهاد كنيد ..مثلا برا اسم (mona(

  • فرشید رمضانی
   آگوست 7, 2015 در 8:45 ب.ظ

   خدمت همه دوستان عرض کنم ، اگر سئوالی پرسیده میشه و جوابش را نمیدم ، معنی اش اینه که جوابش را بلد نیستم ، ولی همه کامنتها را منتشر میکنم تا اگر دوست دیگری بلد بود جواب بده .
   ممنون از همه عزیزان

  • هالان
   آگوست 14, 2015 در 10:03 ق.ظ

   سلام.ایمیل من اشتباه در اینستاوارد شده برای تغییرش هرکار میکنم نمیشه.
   confirm email addres
   ب ایمیل من اومد و در قسمت یوزر و پسوورد همش خطا میده.درضمن من تازه پسووردمو عوض کردم.لطفا کمکم کنید ممنون

  • پرديس
   آگوست 19, 2015 در 11:33 ق.ظ

   با سلام و خسته نباشيد
   من مي خواهم يوزر اينستاگرامم را عوض كنم ولي پيغام مي دهد is not available چه كار كنم كه بتونم يوزر را تغيير بدهم لطفا مرا راهنمايي كنيد. ممنون

   • فرشید رمضانی
    آگوست 20, 2015 در 3:44 ب.ظ

    سلام و سلامت باشید .
    احتمالا یوزرنیم انتخابی شما ( که در آدرس پروفایل شما هم قرار میگیرد ) قبلا انتخاب شده است و وجود دارد . همانطور که میدانید یوزرنیم یک عبارت منحصر به فرد است و نمیتواند تکراری باشد .
    موفق و سلامت باشید .

    • فرشتہ
     سپتامبر 3, 2016 در 4:44 ق.ظ

     ممکن هم هست اینستای شمابن شده باشه به علت اکانتهای زیاد که باروت شدن گوشی درس میشه

  • تینا
   آگوست 30, 2015 در 11:29 ق.ظ

   مرسی از اطلاع رسانیتون

  • ندا ج
   اکتبر 25, 2015 در 8:29 ب.ظ

   سلام و وقتتون خوش
   ممنون بابت مطالب خوب و کاملی که گذاشتید … چندتا سوال اینستاگرامی داشتم
   1- وقتی کسی رو بلاک میکنیم آیا میتونیم باز هم پیجش رو ببینیم؟
   2- جدیدا مجبور شدم چند نفر رو بلاک کنم اما ظاهرا اونها هم تونستن من رو بلاک کنن… مگه وقتی کسی رو بلاک میکنیم اینطور نیست که اونا دیگه نمیتونن پیج ما رو ببینن
   3- آیا امکانش هست که عکسی رو که توی اینستامون شیر کردیم رو تغییر بدیم یا ادینش کنیم؟ یا فقط امکان ادیت متن اون عکس وجود داره؟ در این صورت باید اون پست رو کلا حذف کرد؟
   ممنون از پاسخگویی تون

   • ج
    جولای 4, 2016 در 1:19 ب.ظ

    – وقتی کسی رو بلاک میکنیم آیا میتونیم باز هم پیجش رو ببینیم؟ کی جواب این نو بلده

    • فرشید رمضانی
     اکتبر 3, 2016 در 4:50 ب.ظ

     بله شما میتوانید پیج آنها را ببینید مگر آنکه آنها هم شما را بلاک کرده باشند .

  • حامد
   ژانویه 3, 2016 در 1:17 ب.ظ

   سلام من چند روزه ک نمیتونم زیره پست ها فرندهامو منشن کنم مشکل از کجاست ممنون میشم جواب بدین

   • فرشید رمضانی
    ژانویه 3, 2016 در 1:32 ب.ظ

    سلام دوست عزیز
    البته به این جوابی که میدهم مطمئن نیستم و حدس میزنم .
    از زمانی که فیسبوک ، اینستاگرام را خریده است ، به مرور محدودیت هایی را در نظر گرفته است . مثلا شما روزانه میتوانید تعداد محدودی را فالو کنید یا دایرکت بفرستید و … امکان دارد برای منشن کردن هم محدودیت هایی در نظر گرفته باشد که در این صورت تا چند روز این محدودیت را خواهید داشت .

    • سپیده
     مارس 19, 2016 در 2:33 ق.ظ

     این سوال منم هست. ولی من الان چند ماهه نمیتونم کسی زو تگ کنم. فقط باید اول برم دوباره آنفالو کنم. بعد فالو کنم . در اینصورت میتونم همون موقع تگش کنم وگرنه نمیشه

  • yasi
   ژانویه 15, 2016 در 3:14 ب.ظ

   ببخشید اگه دیگه نشه اینستام برگرده بشه میشه بگید چجوری میتونم بعد از این اینکه مسدود شدم و وارد اینستا نمیشه چجور حسابمو کلا پاک کنم اصلا واردش نمیتونم بشم ..
   به دلیل رعایت نکردن اینستا خارج شدم
   این ایمیلم هستش ممنون میشم جواب و برام ایمل کنید خیلی واجبه …مرس از سایت خوبتون
   Yasi_kojolo@yahoo.com

  • ع.م
   فوریه 10, 2016 در 2:30 ق.ظ

   چه مطلب چرتی و در حیرتم از خیل این همه بیکار و تشنه ی معروفیت!
   فقر معنوی و دوست داشته شدن و جلب توجه کردن برای جبران این فقر تاسف بار به نظر می رسه و البته مضحک!
   خوش باشین همگی
   دیده بشین به حق علی :)))

  • seyed
   فوریه 16, 2016 در 1:16 ب.ظ

   واقعا ممنون

  • Za
   فوریه 20, 2016 در 10:53 ب.ظ

   یه سوال داشتم.
   اگر وارد اکانت اینستاگرام کسی دیگر شویم او متوجه میشه ؟

   • فرشید رمضانی
    فوریه 22, 2016 در 12:47 ق.ظ

    سلام دوست عزیز … خیر متوجه نمیشه .
    ولی شما فکر کن متوجه میشه و شیطنت نکن 🙂

  • Atena
   مارس 12, 2016 در 4:41 ق.ظ

   سلام
   من چند بار اينستاگرام نصب كردم اما به دلايلي پاك شده پسوردمو فراموش كردم دوباره ساختم حالا ميخوام اون قبليا كلاً دي اكتيو بشه ايا راهي هست؟

  • shadi dhkhoda
   مارس 18, 2016 در 5:13 ق.ظ

   درود دوست عزیز چه چیز باعث بلاک شدن یاریپورت میشه در اینستا.! .. من دوبار بلاک شدم وپیجم رو از دست دادم با اینکه قوانین اینستا رو بخوبی میدونم و طبق قوانین عمل میکنم

   • فرشید رمضانی
    اکتبر 3, 2016 در 4:59 ب.ظ

    سلام دوست عزیز
    مهمترین عوامل فالو کردن های بیش از اندازه در یک روز و تایید نکردن ایمیل ثبت نام در مدت طولانی میباشد .

  • علی
   آوریل 4, 2016 در 1:01 ب.ظ

   سلام
   عکس پروفایل من به هیچ وجه عوض نمیشه خواهشا راهنماییم کنید

  • نازی
   آوریل 4, 2016 در 2:21 ب.ظ

   سلام.شما فرمودید اگر وارد صفحه اینستای فرد دیگری بشویم اون شخص متوجه نمیشه..پس چطور وقتی وارد صفحه های فروشگاهی فقط برای باز دید میشویم بعد توسط اون شخص فالو میشییم..برای من چندین مورد اتفلق افتاده

   • فرشید رمضانی
    آوریل 6, 2016 در 3:18 ق.ظ

    سلام
    معمولا این اتفاقات از طریق خود اینستاگرام ( و دیگر شبکه های اجتماعی ) پیشنهاد داده میشود . شما اگر دوستان مشترک یا علایق مشترک یا بازدید هایی از صفحاتی داشته باشید ، اینستاگرام شما را به آنها برای فالو کردن پیشنهاد میدهد . همینطور دیگران را نیز به شما پیشنهاد میدهد که اگر دقت بفرمایید با آنها اشتراکاتی دارید .

  • Rozhin
   می 17, 2016 در 7:19 ق.ظ

   سلام خواهش میکنم جواب بدید.
   من هرکاری میکنم که وارد اینستام بشم نمیشه نمیدونم هک شده یا قاطی کرده
   میخوام بدونم اگه هک شده باشه ممکنه اون فرد به عکس ها و فیلم های شخصیم در گالری دسترسی پیدا کنه؟؟ من در اینستا عکس و فیلمی ندارم قبلا همه رو حذف کرده بود.
   منظورم عکس و فیلم تو خود حافظه گوشیم نه اینستا. توروخدا جوابمو بدید

   • فرشید رمضانی
    می 17, 2016 در 12:10 ب.ظ

    سلام
    خیر ، کسی با دسترسی به اکانت اینستاگرام شما نمیتواند به محتوای گوشی شما هم دسترسی داشته باشد .
    البته اجازه ورود نداشتن به اینستاگرام خیلی دلایل میتونه داشته باشه . مثل اسپم و ریپورت و فیک و … حتما نباید هک باشه .
    موفق باشید

  • علیرضا
   می 18, 2016 در 11:56 ب.ظ

   سلام. خیلی مطالب خوبی بود. واقعاً دستتون درد نکنه.

  • الی
   ژوئن 23, 2016 در 5:19 ق.ظ

   سلام….،میشه کمکم کنید،،میخوام یوزرنیمِ اینستامو کوتاه کنم ولی نمیشه،،
   خیلی از پیجهای خارجی رو میبینم که اسمشون سه حرفیه،،ولی من نتونستم 🙁
   لدفن بهم بگید چجوری میتونم،،
   ممنون

   • فرشید رمضانی
    ژوئن 23, 2016 در 11:52 ق.ظ

    سلام
    طبیعتا اسامی که قبلا رزرو شده امکان ثبتش بای شما نیست و باید عبارات دیگر را امتحان کنید تا کوتاه ترین عبارت آزاد مد نظر خودتون را پیدا کنید .
    البته شما یوزرنیم را نمیتوانید عوض کنید مگر اینکه اکانت دیگری بسازید ولی اگر منظورتان اسم صفحه هست این کار امکان پذیر است .
    موفق باشید

  • ela
   ژوئن 23, 2016 در 10:52 ق.ظ

   سلام.یه سوال داشتم.اگه عکسی رو از اینستام حذف کنم برای دیگران که منو فالو میکنن بازم اون عکس تو پیجشون میمونه که ببیننش؟

   • فرشید رمضانی
    ژوئن 23, 2016 در 11:49 ق.ظ

    سلام
    خیر ، عکسی که حذف میشه دیگه قابل دیدن برای کسی نیست .

  • مریم
   ژوئن 28, 2016 در 12:02 ب.ظ

   با سلام و عرض ادب،
   ی سوال داشتم اگه راهنمائی کنید ممنون میشم.
   من ی نفر رو که آیدیش رو میدونم چیه و پیجشم پابلیک هست در روز یکی دوبار اسمشو سرچ میکنم و صفحشو میبینم ( البته نه من او رو فالو میکنم نه اون من رو فالو میکنه) مشکلی که الان دارم با گوشی ی دوست دیگم که هرو همدیگه رو فالو میکنیم، با گوشی دوستم رفتم توو اینستاش و بعد رفتم قسمت فالوئینگاش و روی اسم خودم زدم پیج من باز شد که خب نتا اینجا همه چیز اکی هست منتها وقتی از گوشی اون رفتم توو پیج خودم و فالوئینگامو باز کردم دیدم اون شخصی که من اکثرا اسمشو سرچ میکنم و چک میکنم و میخوام هیچکس نفهمه آیدیشو اونجا داره نشون میده و بالاش نوشته people may you know، در صورتی که من نکیخوام کسی بفهمه دارم چی سرچ مسکنک میشه بگید امکانی هست که اینجوری نشه؟؟

   • فرشید رمضانی
    ژوئن 30, 2016 در 1:44 ق.ظ

    ضمن سلام و احترام
    این مورد خاصی نیست و لزوما ایشون هم شما را نمیبینند ، این پیغام میدهد که شاید این اشخاص را بشناسید و اگر میخواهید آنها را فالو کنید که معمولا به خاطر اشتراکاتی ( مثلا یک دوست مشترک ، یا فالو کردن هر دو نفر یک پیج خاص را و … ) نمایش داده میشود . معنی اش هم این نیست که حتما شما از پیج آن شخص دیدن کرده اید .
    این از امکانات اینستاگرام هست و هر کس که وارد اینستاگرام میشود به او پیشنهاداتی برای فالو کردن داده میشود . در دیگر شبکه ها مثل لینکدین و توییتر و فیسبوک و … نیز همینطور است . چیز نگران کننده ای نیست 🙂

    • فرزانه
     ژوئن 10, 2018 در 1:29 ق.ظ

     سلام اینستاگرامم موقه نصب نام کاربری و گذرواژه شو درست میزنم اما میگم این نام کاربری در دسترس نیس دوباره تلاش کنید خواهش راهنمایی کنید چیکار کنم?

    • فرزانه
     ژوئن 10, 2018 در 1:34 ق.ظ

     موقه نصب نام کاربری و گذرواژه شو درست میزنم اما میگم این نام کاربری در دسترس نیس دوباره تلاش کنید خواهش راهنمایی کنید چیکار کنم?

  • یاس
   ژوئن 30, 2016 در 5:04 ب.ظ

   سلام
   یه سوال داشتم
   ممنون میشم راهنماییم کنید
   اگر اسم کسی رو برای یک بار فقط سرچ کنی و پیج شخص هم پرایوت باشه و فقط در همین حد پیج فرد رو مشاهده کنی آیا اون شخص متوجه میشه?
   چون شنیدم برنامه ایه به اسم who viewed my instageram وجود داره برای این کار,آیا این موضوع صحت داره?و واقعا میشه فهمید

  • هلن
   جولای 2, 2016 در 6:24 ق.ظ

   سلام و ممنون بابت مطالب خوبتون
   میخوام پیجی رو فالو کنم و به محض فالو کردن انفالو میشه خودش و پستهای پیجشم نشون نمیده بدون اینکه پیجش روخصوصی کرده باشه!!!
   دلیلش چیه؟؟؟

   • فرشید رمضانی
    جولای 2, 2016 در 8:09 ب.ظ

    سلام و خواهش میکنم .
    تا به حال به چنین موردی بر نخوردم و از جوابم مطمئن نیستم ولی احتمال دارد به هر دلیلی ، پیج ، اکانت شما را بلاک کرده باشد .( حدس میزنم )

  • نانا
   جولای 6, 2016 در 1:12 ق.ظ

   سلام خواهش میکنم کمکم کنید پیج قبیلیم وریفای اکانت شده و بسته شده ویه کد به ایمیلم میفرسته ولی من ایمیل یادم نیست و پیج خصوصی نییست و این خطرناکه و در پیجم مشخصاتم هستش و این در حالی که پینم بدون قلف هستش خواهش میکنم کمکم کنید.در پناه امن الهی

  • نانام
   جولای 6, 2016 در 1:17 ق.ظ

   اقای رمضائی خواهس میکنم کمکم کنید من حتما باید به پیجم دسترسی پیدا کنم خیلی برام مهمه چون پیجم قلف نیست.یه ایمیل احتمال میدم ولی هر چی رمزو میزنم میگه اشتبا س.ممنونم

   • فرشید رمضانی
    جولای 8, 2016 در 5:33 ب.ظ

    سلام
    فراموشی رمز را بزنید ، درخواست تغییر رمز به ایملتون فرستاده میشه .

  • فاطمه
   جولای 6, 2016 در 10:54 ب.ظ

   سلام ببخشید اگه بعدا یه برنامه درست بشه که بازدید کنندگان از اینستاگرامو نشون بده کسایی رو که الان از پیجمون بازدید کردنو نشون میده؟ مثلا الان من میرم تو پیج یه نفر اگه دیگه نرم تو پیجش توی اون برنامه نشون میده که رفتم یا نه؟ لطفا جواب بدید ممنون

   • فرشید رمضانی
    جولای 8, 2016 در 5:32 ب.ظ

    سلام .
    ببخشید ولی من از کجا بدونم برنامه ای که شاید در آینده درست بشه چه امکاناتی داره ؟ 🙂
    نه خانم نشون نمیده ، هر برنامه ای هم درست شه از اون موقع به بعد را نشون میده .

  • راصیه
   جولای 7, 2016 در 9:52 ب.ظ

   سلام من پنج تا اکانت با ایمیل های مختلف درست کردم هر پنج تا فالوور و فالوویینگ های همدیگه اند و همدیگه رو لایک میکنن می خام بدونم کسی متوجه میشه چون زیر پروفایل هرکدو مینویسه فالو شده توسط پنج تای دیگه

   • فرشید رمضانی
    جولای 8, 2016 در 5:30 ب.ظ

    سلام .
    خیر مشکلی نیست ، چون شما در همه فعالیت دارید آنها را به شما نشان میدهد و پیشنهاد میدهد . لزوما برای همه نمایش نمیدهد .

  • mah
   جولای 10, 2016 در 8:51 ق.ظ

   سلام من یه سوال داشتم. با داشتن آی پی یک نفر میتونیم از اکانت های مختلفش در اینستا مطلع بشیم؟ و اینکه چه کار هایی در اون برنامه انجام داده مثلا لایک کردن چه کسی یا فالو کردن؟؟ لطفا هر چه سریعتر جواب بدین

  • طرح توجیهی
   جولای 21, 2016 در 3:11 ب.ظ

   ممنونم از سایت خوبی که دارید موفق باشید

  • shdlin
   جولای 21, 2016 در 3:53 ب.ظ

   سلام من یه سوال داشتم ، من با یه نفر توو یه اکانت اینستا بودیم، آیا عکسای گالری من واسه اون میره؟

  • علی
   جولای 24, 2016 در 8:59 ب.ظ

   با سلام و خسته نباشید
   علت این ک چند روزی هیت ک تو قسمت سرچ اینستاگرام فقد عکس و پیج خارجی برام باز میکنه چی هست
   اصلا پیج های ایرانی تو قسمت سرچ نمیاد
   با تشکر

  • سهراب
   جولای 29, 2016 در 4:17 ب.ظ

   سلام خیلی سایت خوبی دارین
   ببخشید میخوام بدونم وقتی در اینستاگرام صرفا آنلاین هستیم و فقط عکس نگاه میکنیم ‘نه لایک’ فالوئرهامون از حضورمون اطلاع پیدا میکنند؟یا صرفا وقتی عکسی و لایک میکنیم متوجه میشن؟
   مرسی

   • فرشید رمضانی
    آگوست 6, 2016 در 4:03 ب.ظ

    سلام و ممنون از لطفتون
    نه دوست عزیز وقتی در اینستاگرام حضور دارید کسی متوجه حضورتان نمیشود .

  • آیتک
   آگوست 6, 2016 در 5:34 ب.ظ

   سلام خسته نباشید
   یه سوال داشتم: من پیج دوستمو دنبال میکنم البته همدیگرو فالو نکردیم پیجشم پابلیکه گاهی فیلم میذاره خواستم بدونم که طرف متوجه میشه فیلمشو دیدیم یا نه ؟ چون پائینش مینویسه چند نفر فیلمو دیدن !! اسممون نمیره رو لیست ویو؟ چون اصلا نمیخوام طرفم متوجه بشه که کلیپشو دیدم

   • آیتک
    سپتامبر 2, 2016 در 8:54 ب.ظ

    لطفا جوابمو بدین خیلی مهمه برام ، ممنون میشم ازتون

    • فرشید رمضانی
     سپتامبر 3, 2016 در 2:03 ق.ظ

     سلام
     خیر دوست من ، اسامی کسانی که یک پست یا فیلم را میبینند مشخص نخواهد شد .

  • لیندا
   اکتبر 10, 2016 در 3:39 ب.ظ

   با سلام.اگر پیام خصوصی برای من فرستاده بشه و با هکم چت کنیم ایا دیگران هم میتونن چت خصوصی رو ببینن؟قبلا ممنون.

   • فرشید رمضانی
    اکتبر 10, 2016 در 3:53 ب.ظ

    سلام و خواهش میکنم .
    خیر پیامهای خصوصی تان برای دیگران قابل مشاهده نیست .

  • ارشش
   نوامبر 13, 2016 در 12:26 ب.ظ

   اگر کسی را فالو کنیم و ظرف یک ثانیه انفالوش کنیم، نوتیفکشینی که برا ادمین پیج اومده بود پاک می شه سریع؟ و اگر خود ادمین پیج در اون لحظه در اینستاگرام نباشه متوجه نمی شه درسته؟

  • جامع ترین ها
   نوامبر 14, 2016 در 6:09 ق.ظ

   عالی بود

  • یاس
   نوامبر 16, 2016 در 2:34 ب.ظ

   سلام
   پیج قبلیم هک شد متاسفانه الان دو روزه پیج جدید ساختم ولی نمیتونم نام کاربریم دو عوض کنم ارور میده که بلاکم فقط موقع عوض کردن نام کاربری میزنه بلاکم،لطفا راهنماییم کنید

  • مهاجرت به امریکا
   نوامبر 22, 2016 در 8:46 ق.ظ

   سلام ممنون از نکات مفیدی که ذکر کردید

  • بازسازی ساختمان
   دسامبر 15, 2016 در 9:06 ق.ظ

   بسیار عالی بود ممنون

  • بهترین آموزشگاه موسیقی
   ژانویه 1, 2017 در 4:39 ب.ظ

   سلام از سایت خوبتون سپاس گزارم.

  • F
   می 16, 2017 در 12:19 ق.ظ

   سلام
   ببخشید من برای یک نفر با گوشی خودم اکانت اینستاگرام ساختم میخوام بدونم به مخاطب های گوشی من دسترسی داره؟

   • فرشید رمضانی
    می 16, 2017 در 1:13 ق.ظ

    سلام
    خیر مشکلی براتون نخواهد داشت . ضمن اینکه با گوشی خودتون از اینستاگرام خارج شوید .

  • تجهیزات آشپزخانه صنعتی
   جولای 13, 2017 در 10:40 ق.ظ

   بابت سایت خوبتون ممنونم عالی بود

  • meysam
   اکتبر 21, 2017 در 3:41 ق.ظ

   سلام چرا لیست فالوورهام بعضی افراد تکراری هستن؟مثلا ده نفر سه بار تکرار شدن؟ممنون میشم جواب بدید

   • فرشید رمضانی
    اکتبر 21, 2017 در 6:55 ق.ظ

    سلام
    دوست عزیز ، بعید میدونم چنین اتفاقی بیوفته ، مگر اینکه با اسامی جعلی یا فیک عضو شده باشند . عضو خریداری کرده اید ؟

  • زهره
   آوریل 9, 2018 در 12:26 ب.ظ

   سلام من با گوشیم یه فیلم گرفتم و با برنامه ویوا کمی ادیتش کردم اما هر کاری میکنم توی اینستاگرام آپلود نمیشه و پیام میده که این پست رو قبلا کسی گذاشته ، حالا چکار کنم ؟ ممنون میشم کمکم کنید

  • Demon
   ژوئن 25, 2018 در 2:19 ب.ظ

   من یه چن نفر انفالو کردم الان هرکی فالو میکنم یه ثانیه بعد خودش انفالو میش چیکار کنم

  • mersad
   جولای 26, 2018 در 3:11 ب.ظ

   سلام. من با یک خط اکانت اینستاگرام دارم و فالوور. الان با یک خط دیگه یک اکانت دیگه درست کنم، اونوقت با خط اولم میتونم وارد اکانت دومم بشم؟ اگه آدرس ایمیلم یکی باشه ، این امکان وجود داره ؟

   • فرشید رمضانی
    جولای 26, 2018 در 4:20 ب.ظ

    سلام
    دوست عزیز در هیچ یک از شبکه های اجتماعی نمیتوانید با یک ایمیل دو اکانت داشته باشید . ولی چنانچه با دو ایمیل دو اکانت بسازید میتوانید وارد هر کدام که خواستید بشوید و با آن اکانت پست بگذارید یا فعالیت کنید .

  • بارانا
   آگوست 5, 2018 در 12:03 ق.ظ

   سلام . خسته نباشید
   من یک پیج ایسنتا دارم نزدیک به 19هزار فالور دارم که فیلمای فان میزارم . من فیلمایی که میزارم از طریق هشتگ نزدیک به 12هزار حتی بیشتر بازدید داشتم که امروز اینستاگرام یکی از فیلمای منو انتخاب کرد گفت باید ریمو بشه من اینکارو کردم اما بعد این ماجرا الان هر فیلمی میزارم اصلا دیگه با هشتگ دیده نمیشه فقط فالورای خودم میبینن که ویو افتضاح اومده پایین. خواهشا کمک کنین باید چیکار کنم

   • فرشید رمضانی
    آگوست 5, 2018 در 4:17 ق.ظ

    سلام و امیدوارم حالتون خوب باشه .
    احتمالا در فیلم قبلی که تذکر داده اند شما کپی رایت یا یکی از قوانین اینستاگرام را رعایت نکرده و مشمول جریمه شده اید . اگر اولین بار باشه معمولا چند روز اینطوریه و بعد به روال قبل بر میگرده .

    • بارانا
     آگوست 5, 2018 در 2:37 ب.ظ

     فقط یکی از فیلم ها رو پاک کرده و اولین بارم بوده اینجوری شده . واقعا درست میشه پیجم خیلی ناراحتم. ؟؟
     الان هیچ فیلمی نمیتونم با هشتگ بزارم اصلا با هشتگ فیلمم دیده نمشه
     به نظر شما تو این چند روز فعالیت کنم یا نه؟
     ممنون بابت پاسخ گویی

  • بارانا
   آگوست 6, 2018 در 9:53 ب.ظ

   سلام. تو پیجم هرچی فیلم میزارم با هشتگ اصلا فیلمام با هشتگ دیده نمیشه خواهشا جوابمو بدین
   شما تو پیام بالا گفتین تا چند روز دیگه درست میشه این چندر روز دقبقا چند روز؟
   مطمین باشم درست میشه؟

  • بارانا
   آگوست 6, 2018 در 11:55 ب.ظ

   خواهشا جوابمو بدین خیلی نیاز دارم بدونم

   • فرشید رمضانی
    آگوست 7, 2018 در 12:23 ق.ظ

    دوست عزیز من چیزی رو خدمتت گفتم که در قوانین خود اینستاگرام گفته شده . اگر بعضی موارد را رعایت نکنید اینستا شما را محدود میکند و هر بار مدت زمان بیشتری بلاک هستید . دیگه نمیدونم کی و چطور محدودیت را بر میداره .

  • @Ahwaz_Looti
   آگوست 24, 2018 در 8:41 ب.ظ

   سلام من پیجم عمومی ولی هشتکم غیر فعال و هر کاری میکنم هشتکم کار نمیکنه و هر چی هشتک که قبلا گذاشتم غیر فعال شده کمکم کنید الانم هشتک میزارم زیر پست هام میرم چک میکنم نمایش نمیده اینم پیجمه @Ahwaz_looti

  • fateme
   آگوست 26, 2018 در 5:51 ب.ظ

   سلام من میخام کسی از مخاطبانم نفهمن ک اینستا دارم اگه با ادرس جیمیل برم کسی از مخاطبام میفهمند؟

  • برشکاری استقلال
   اکتبر 24, 2018 در 1:45 ب.ظ

   اگر کسی را فالو کنیم و ظرف یک ثانیه انفالوش کنیم، نوتیفکشینی که برا ادمین پیج اومده بود پاک می شه سریع؟ و اگر خود ادمین پیج در اون لحظه در اینستاگرام نباشه متوجه نمی شه درسته؟

  • سارا
   دسامبر 29, 2018 در 2:33 ب.ظ

   سلام،لطفا جواب بدید خیلی برام مهمه،خواهش میکنم
   من اینستاگرام ندارم و از. طریق گوگل،پیج اینستای کسی رو دیدم،و از اون پیج،یکی از پست هاش رو باز کردم و بعد متوجه شدم اون پست، تعداد بازدید کننده ها رو هم نشون میده علاوه بر لایک، آیا اون شخص متوجه میشه من اون پست رو دیدم؟با توجه به اینکه من اینستاگرام ندارم

   • فرشید رمضانی
    دسامبر 29, 2018 در 2:44 ب.ظ

    سلام
    خیر ، بازدید کنندگان یک پست مشخص نمیشوند حتی اگر اینستاگرام هم داشته باشید .
    ولی اگر اینستاگرام داشته باشید و استوری ها را ببینید مشخص میشود .

  • کلینیک طب سوزنی
   ژانویه 5, 2019 در 12:55 ب.ظ

   سایت خوبی دارید
   موفق و پیروز باشید

  • حنانه
   فوریه 6, 2019 در 9:00 ب.ظ

   سلام من اینستارو ک نصب میکردم بعد از اینکه کارمو انجام میدادم حذف میکردم.خلاصه زیاد حذف و نصب کردم .الان میخوام نصب کنم اصن نصب نمیشه کلا.ولی اینستا پلاس و اوجی اینستا نصب میشن ک اونارو نمیخوام.آخرین نسخه اینتاروهم دانلود کردم ولی نصب نمیشه.تو مدیریت برنامه ها اصلا اینستا نیست ک بخوام فعالش کنم اگه غیر فعال شده باشه.یبار دیگه اینجوری شده بود ک بعد از چنساعت درست شد ولی الان دوروزه ک درس نمیشه.توروخدا بگین چیکار کنم?

  • نیل
   فوریه 18, 2019 در 12:18 ق.ظ

   سلام لطفا ج منو ادمین بده زودتر ممنون میشم نمیتونم پست بزارم هرکاری میتونم انجام بدم ..پستی ک اپلود میکنم (عکس)میفرسته ولی ازاینستا ک میام بیرون بعدش ک میرم داخل صفحم میبینم پسته جدید نیست دراصل اصلا وجود نداره مشکل چیه؟؟چیکار کنم؟؟در ضمن پستم اصلا زیاد نذاشتم ربطی ب اونم نداره

  • Zaniyar
   ژوئن 15, 2019 در 1:36 ب.ظ

   سلام.من پیج کسی رو که قبلاً فالوش کرده بودم می‌دیم …مثلا هر روز پستاشو نگا می کردم….الان چند روزه که وقتی میرم تو پیجش هیچی پستی نیست در صورتی که بالای پیجش تعداد پست هارو نوشته ….اخیرا هم پیجش نابود شده…دلیلش چی می تونن باشه؟

   • فرشید رمضانی
    ژوئن 20, 2019 در 11:56 ق.ظ

    سلام
    به احتمال زیاد پیجشان را خصوصی کرده اند و فقط فالورهاشون میتوانند پست ها را ببینند.

  • مانیا
   ژوئن 29, 2019 در 10:18 ق.ظ

   سلام میدونم حرفم ربطی به این موضوع نداره ولی خب زیادم بی ربط نیست راستش من طرفدار یک خواننده هستم تو اینستا هم دنبالشون میکنم تو قسمت پیام خصوصی براشون پیام مینویسم نزدیک به یک ساله اما متاسفانه پاسخ نمیدن در صورتی که ادم فعالی هستن ومن به صورت مکرر میبینم که پاسخ کسای دیگه رو میدن حتی بعضی از دوستام نمیدونم واقعا گیج شدم ایشون که اصلا منو نمیشناسن یا نسبت به من خصومت شخصی ندارن ممکنه به خاطر پروفایلم باشه؟ من علاقه به پروف ترسناک دارم

  • پرنیا
   ژوئن 30, 2019 در 8:51 ب.ظ

   سلام چرا در اینستاگرام تو قسمت سرچ فقط صفحه خارجی باز میکنه صفحه ایرانی اصلا نمیاد

  • جعفر روانگرد
   جولای 30, 2019 در 6:41 ق.ظ

   سلام.با شماره من رو گوشی دیگری اینستا نصب کردیم آیا طرف مقابل به گالری گوشی من دسترسی داره یا خیر

   • فرشید رمضانی
    آگوست 2, 2019 در 2:12 ق.ظ

    سلام.
    خیر دوست عزیز، به گالری شما در گوشی خودتان دسترسی نحواهد بود.

  • Paria
   آگوست 5, 2019 در 8:31 ب.ظ

   ببخشید اگه از لایک فیک استفاده کنیم (برنامه های لایک بگیر و …) باعث ریپورت شدن میشه در اینستاگرام؟؟؟

   • فرشید رمضانی
    آگوست 6, 2019 در 3:31 ب.ظ

    سلام
    ریپورت وقتی اتفاق میوفته که کاربران گزارش بدهند و در این حالت امکانش ضعیف هست که ریپورت شوید، ولی این احتمال هست ( بستگی به قدرت و حرفه ای بودن ربات مورد استفاده دارد ) که اینستاگرام متوجه این اتفاق شود و اکانت شما را مسدود کند. ( بلاک ).
    موفق باشید.

  • Sina
   ژانویه 3, 2020 در 11:43 ق.ظ

   سلام
   اول اینکه من GBinsta رو نصب کردم و قسمت دیدن استوریا بصورت مخفی رو فعال کردم آیا واقعا کارسازه؟دوم اینکه اگه کسی رو بلاک کنیم بازم ب پیجش و استوریاش و پستاش دسترسی داریم؟اون میفهمه استوریشو دیدم؟ لطفا زود جواب بدین خیلی مهمه

  • محمد قاسمی
   ژانویه 5, 2020 در 7:45 ب.ظ

   سلام ببخشید یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم بفرمایید این درسته که اگه پستمون یکی دوتا رو پاک کنیم اینستاگرام امتیاز منفی میده و پستمون تو اکسپلور نمیره؟

   • فرشید رمضانی
    ژانویه 5, 2020 در 10:45 ب.ظ

    سلام و وقت بخیر

    خیر دوست من، همچین چیزی صحت نداره و در شبکه های اجتماعی پاک کردن پست ها به شکلی که طبیعی باشه هیچ مشکلی نداره.
    گاهی بعضی از پیجهای فیک اسم صفحه را تغییر میدهند و مثلا تمام پسهای آنرا پاک کرده و در زمینه دیگری فعالیت میکنند، تمام شبکه های اجتماعی سعی میکنند اینگونه پیجهای فیک را پیدا و از اعتبار آنها کم کنند.
    موفق باشید.

  • mina
   فوریه 17, 2020 در 7:56 ق.ظ

   سلام
   با اینکه منو پسرخالم با خیلی از اعضای فامیل دوستای مشترک داریم اما خود پروفایل پسرخالم به عنوان دوست مشترک (mutual friend ) برای من نشون داده نمی شه .اما هنوز توو پروفایل من و بقیه مشترکام و هنوز توو فالو و فالوییگها هست و میتونم پیجشم کامل ببینم.. آیا امکانش هست خودش کاری کرده باشه که برای من پنهان شده باشه یا از خود اینستاگرامه؟

  • مریم
   آوریل 3, 2020 در 6:09 ب.ظ

   سلام و عرض ادب مشغول برگزاری یک مسابقه در اینستا گرامم و شرط مسابقه منشن کردن هست ایا این منشن کردن ها توسط فالورها باعث میشه پیج من بلاک بشه ؟؟؟ و اینستا فرض کنه من رباتم ،خواهشا جواب بدید

   • فرشید رمضانی
    آوریل 3, 2020 در 8:30 ب.ظ

    سلام و وقت شما بخیر.
    خیر نه تنها هیچ ایرادی ندارد بلکه کار مثبتی هست و به ارزش و اعتبار پیج شما در اینستاگرام کمک میکند.
    در واقع اینستاگرام این را به حساب معروفیت و محبوبیت پیج شما میگذارد جرا که اکثر انها فالوئرهای شما هم هستند ( اگر درصدی هم نباشند باز ایرادی ندارد).
    موفق باشید.

  • هلن
   نوامبر 21, 2020 در 1:46 ب.ظ

   ببخشید اسم این فونت پهنی که توی سایت استفاده کردید چیه؟
   نسخه ttfموجوده یا نه؟

  • محمودی
   ژوئن 9, 2021 در 4:01 ب.ظ

   سلام
   اگه رمز اینستامون رو به کسی بدیم اون میتونه از هرچیزی که خودمون تو اینستا جستجو میکنیم باخبر بشه؟لطفا زودتر جواب بدین ضروریه

  • zahra
   جولای 26, 2021 در 7:24 ب.ظ

   سلام. یه سوال داشتم استادم پیچش شخصیه
   من اگه درخواست بدم برا دنبال کردنش کار خوبیه یانه؟!؟

   • فرشید رمضانی
    جولای 28, 2021 در 4:35 ق.ظ

    سلام
    بله چه ایرادی داره. وقتی یکی پیج خودش را شخصی میکنه فقط میخواد فالوئرها را با کنترل اضافه کنه. درخواست فرستادن شما هیچ عیبی نداره ولی تایید کردن یا نکردنش با نظر ایشون هست و اگر تایید نکردن نباید ناراحت شوید.

  یک نظر اضافه کنید