بایگانی‌ها

با شبکه اجتماعی Hootsuite آشنا شوید

 • با شبکه اجتماعی Hootsuite آشنا شوید
  با شبکه اجتماعی Hootsuite آشنا شوید

  وقتی صحبت از شبکه های اجتماعی میشه ، بیشتر ذهن ها سمت فیس بوک و توییتر و گوگل پلاس و … این ها میره که البته طبیعی است چرا که اینها غول های شبکه های اجتماعی هستند . ولی حتما میدونید که اینها به دلیل عمومی بودنشان است که بسیار پر مخاطب هستند.

  ما بیش از ۳۰۰۰ شبکه اجتماعی مطرح داریم که بسیاری از آنها به شکل تخصص فعالیت میکنند که اگر راغب بودید لیست بسیاری از آنها را در سایتم گذاشته ام . ولی منظور از این مقدمه این نبود.

  میخواستم بهتون یکی از این شبکه های اجتماعی را معرفی کنم که یک جورایی میتونه خیلی مفید باشه . شبکه اجتماعی Hootsuite ، شبکه ایست که شما پس از عضویت در آن ، میتوانید پروفایل دیگر شبکه ها را نیز به آن معرفی کنید که در اینصورت از طریق مدیریت همین یک شبکه میتوانید در جریان اتفاقات پروفایل های فیس بوک و توییتر و گوگل و لینکداین و … خود نیز قرار بگیرید و به نوعی آنها را نیز کنترل کنید .

  همین امر باعث شده است که این شبکه اجتماعی ، تبدیل به بزرگترین شبکه بازاریابان آنلاین شود و بسیاری از بازاریابان اینترنتی و علاقه مندان MLM از این طریق با مخاطبین خود در ارتباط هستند . یه کم کار کردن باهاش ، برای شروع کار شاید مبهم باشه که خوشبختانه راهنماهای بسیار خوبی داره و شما را قدم به قدم هدایت میکنه . به ترمینال شبکه های اجتماعی ، و پاتوق بازاریابان آنلاین ، خوش آمدید . http://hootsuite.com

  فرشید رمضانی : مشاور و کارشناس سئو و متخصص تبلیغات در شبکه های اجتماعی

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  این مطلب در مجموع ۵۸۲ بار و امروز ۱ بار مشاهده شده است.
  .
  FavoriteLoading به علاقه مندیهایم اضافه کن!

  متن دیدگاه‌ها

  یک نظر ارسال کنید
  ضبط پیام صوتی

  زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است